Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Červen 2009

5. kolo SONB - už brzy

30. června 2009 v 18:14 | Loreena.Rose(Webmaster)
No a taky už bylo načase ukončit 4.kolo SONB 2009 - neměla jsem na to vůbec čas. Takže teď oficiálně ukončuji 4. kolo!!!
V příštích dnech sem dám vyhodnocení ;)

20. díl II. série

30. června 2009 v 13:40 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Jako Den a Noc 2
No nevím jak vám ostatním, ale na blog.cz nastal nějaký problém z obrázky - nejdou načíst. Chtěla jsem sem dát komix, ale kromě JDAN2 nemám žádný dopředu nachystaný, takže.. no bude vám muset stačit tento ;)

Já na to fakt nemám..

30. června 2009 v 11:18 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ne, ne, ne, prostě ne! Já už fakt nevím, tak lidi, ste blbí nebo navedení? Kam kouknu, tam reklamy, zveřejním jeden článek - reklama (pak možná nějaký komentář k věci) a zase reklama. No a když už vidím pod jedním článkem 4 reklamy, tak mě tečou nervy, to vám teda povím!
JAKO BY NA VÁS POD ZÁHLAVÍM NEKOUKALA RUBRIKA "R E K L A M Y" ŽE? a to nemluvím o tzv. "obíhačích" kteří obíhají svoje milovaný Sbééčka a vyptávají se, jak se mají a co dělají o prázdninách - sakra lidi! Jestli si chcete pokecat, tak napište na email, popř. na icq (který dám jen některým) ale tohle?
Uff, ale víte co? Já už toho mám dost... Proč já bych se měla pořád rozčilovat? Hm? Mám to snad zapotřebí? NE!
Takže, takovéto komentáře od této chvíle ignoruju, pokud nebudou v reklamách. A jestli jste moje Sb a budete mi toto psát, tak vás smažu - bez upozornění!
..a jestli mě naštvete, tak vás zablokuju

14. díl - Střípky naděje

29. června 2009 v 10:40 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Nevermore
No po hodně dlouhé době tu pro vás mám zase Nevermore. Snad některé potěší ;)

Silence Of Mortality

28. června 2009 v 20:01 | Loreena.Rose(Webmaster)

---Silence Of Mortality ---

AUTOR: Loreena.Rose
STAV: Píše se
POPIS: V Linneswellu začínají mizet lidé a krátce nato se ve škole objeví nový student. Ve městě vládne strach a dvě nevinné duše vymýšlejí plán na útěk z této noční můry. Mark je ale snad všude, což Lauren a Neilovi leze na nervy. Kdo zjistí, jaké děsivé tajemství Mark skrývá?

I´m sorry..

28. června 2009 v 18:50 | Loreena.Rose(Webmaster)
Ahoj, omlouvám se, že tu nic nebylo (podle plánu tu měly být komixy) ale v pátek tu byla docela hnusná bouřka a vyhodilo nám to internet a na obnovení připojení moje síly bohužel nestačily. Zkusím najít nějakej dopředu nachystanej článek a alespon něco dnes zveřejnit..

19. díl II. série

26. června 2009 v 12:09 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Jako Den a Noc 2
Ahoj, po pár dnech nečinnosti se zase ozývám. Dnešní den jsem si představovala hodně jinak, ale ne vždycky se splní vaše představy. Mám chuť se vším praštit a zmizet odsud, ale tím nic nevyřeším..no co už, tady máte další dil..

Jupíjééé :D

23. června 2009 v 13:20 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Hej lidi, před chvilkou jsem dorazila z autoškoly :D Pro ty, co neví která bije - dneska jsem dělala závěrečné zkoušky v autoškole :D No byla jsem z toho řádně vyklepaná, ale nakonec jsem to udělala úplně bez problémů. V písemných testech jsem sice ztratila 3 body (ale na postup stačí 43 z 50 bodů a já měla 47!) A v technické zkoušce a v jízdách jsem neměla žádnou chybu. Mám z toho obrovskou radost :D Je ze mě řidič :D:D:D ...a zítra si jdu vyřídit řidičák

Escape...from Nightmare - 1. díl

22. června 2009 v 12:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  ESCAPE ...from Nightmare
Nemám ráda dlouhé čeání a nechci vás oc napínat, tak tu máte 1. díl i druhého nového komixu :)

Dokud Svítí Hvězdy - 1. díl

21. června 2009 v 8:51 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Dokud Svítí Hvězdy
Tak a konečně je tu 1. díl nového komixu na který jste se těšili :) Jen ještě chci uvést na pravou míru jednu věc. Někteří se divili tomu, že James z tohoto komixu je od narození závislý na drogách - no já vím, že to zní trochu divně a moc takových případů není, ale existuje to. Je to v důsledku toho, že těhotná žena bere drogy, kouří nebo pije alkohol. Tím už v těhotenství pěstuje závislost i svému dítěti. Mnohokrát to vede k potratu, v opačném případě se také stává, že sítě po porodu nepřežije dlouho, ale pokud má štěstí, dopadne to tak jako v tomto případě :) Neberte to jako nějaké poučování, jen jako informaci :)

Escape - úvod

20. června 2009 v 18:16 | Loreena.Rose(Webmaster) |  ESCAPE ...from Nightmare
No, takže nakonec bude Escape už dneska :D Tady máte něco jako "úvod" Tentokrát bude trochu netradiční, ale zrovna k tomuto komixu se mi nehodí vypisovat charakteristiky hlavních postav. Tak snad vám to nevadí :)
V komixu budou vystupovat 2 hlavní postavy. Jednou z nich bude vcelku obyčejná obyvatelka velkého rušného města - Sarah Olivierová, která žije obyčejným životem. Má své vlastní sny a tajná přání, ale jinak v podstatě není ničím vyjímečná. Její život nabere nové obrátky ve chvíli, kdy se na scéně objeví tajemný Johny Darnell, který je naopak vyjímečný absolutně vším - svým zjevem, řečí, chováním.. V první chvíli se Sáře zdá trochu zmatený, ale po nějaké době začne Sarah tušit že s Johnym není něco v pořádku…

Bez názvu

20. června 2009 v 16:33 | Loreena.Rose(Webmaster)
Ahoj lidi, já vím, slíbila jsem vám o víkendu úvod Escape, ale nevím jestli budu vůbec schopná sem cokoliv přidat.
Na vysvětlenou - včera jsem ještě s dvěma lidma slavila narozeniny. Pozvali jsme několik lidí a odjeli na kamarádovu chalupu. V konečném počtu nás bylo 13. Myslím, že mnozí z vás si dokážou představit, jak taková oslava, bez dohledu rodičů a dospělých lidí může vypadat. (Jsem ráda, že v blízkosti nebyli žádní sousedi). Oslava byla perfektní, všichni se skvěle bavili, včetně mě. No a protože to byly 18-tiny tak nechyběl ani alkohol. :D No a že ho fakt nebylo málo. A jak to většinou dopadá? No to si taky dokážete představit, že? (No jo, byli sme pořádně zlitý). Zalomila jsem to někdy kolem 4 hodiny ráno... :D Vstávání už bylo docela krušný. Už v 7 sem vylezla z postele a začala uklízet tu šílenou spoušť, kterou jsme tam nadělali. (Aby sme to do oběda vůbec stihli) Po chvíli se ke mě přidalo pár jedinců...a jak jsem zjistila, tak jsem byla jediná, kdo byl alespoň trochu schopný provozu :D Po dvou hodinách uklízení už to zase vypadalo jako chalupa...i traktor jsme vrátili zpátky do garáže :D
Teˇjsem konečně doma a do této chvíle jsem dospávala včerejšek. Popravdě, v hlavě mám totálně vymeteno, takže představa, že bych měla třeba dopsat úvd komixu - omg, to je moooc obtížný. Takže se omlouvám a pokud se zadaří, tak bude možná zítra.

Dokud Svítí Hvězdy - úvod

18. června 2009 v 15:20 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Dokud Svítí Hvězdy
Až teď jsem si uvědomila, že dneska mám vlastně narozeniny, takže tohle je takovej menší dárek ode mě pro vás ;) Užijte si to :D
No a nejdřív by to chtěla nějaký úvod + představení hlavních postav (o vedlejších se dočtete časem)

Rozhodnutí.. :D

17. června 2009 v 11:01 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Dokud Svítí Hvězdy
No, takže na rovinu. Slíbila jsem, že až skončí JDAN2 tak začne nový komix, ale jak se na to tak dívám, tak to spíš skončí Stíny i Nevermore dohromady, než se dostaneme ke konci JDAN2 :D Takže říkám a dost! :D
DSH rozjedu asi zítra a Escape snad o víkendu (jo možná vás trochu zklamu, žádný drastický krvák to asi nebude). Bude tu sice nějakou dobu trochu překomixováno (pojede tu pět komixů zároveň :D)..ale jak tak koukám, vám to moc nevadí :D nebo jo?
No a aby toho nebylo málo, tak o prázdninách rozjedu další komix (a tady si přijdou na své příznivci hororů atp. takže kdo očekával horor u Escape, tak se dočká zde ;)), který připravuju už dlouhou dobu :D Takže se asi máte na co těšit.
No a teď se jdu věnovat svým starostem, kterých mám do poloviny příštího týdne až nad hlavu, takže vás zároveň prosím abyste moji neaktivitu vydrželi :)

14. díl - Kletba

16. června 2009 v 13:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Stíny Minulosti
Zde máte další díl Stínů minulosti, važte si toho, moc dílů už nebude ;)

My Sims - Nathalie Lord

15. června 2009 v 12:28 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Simíci
Ehm, nějak mě nenapadlo lepší využití (kromě komixu, samozřejmě) co s touto simkou udělat? Je to postava Nathalie Lord z komixu Nevermore.
Příznivce možná potěší ;)
A prosím, nekopírujte ji, je moje :D

Chvilkový nápad :D

14. června 2009 v 20:55 | Loreena.Rose(Webmaster) |  ESCAPE ...from Nightmare
Hej lidi, já se asi zbláznila, ale to nevadí. V pátek jsem dorazila z turisťáku (o tom vám taky napíšu pár slov - myslím, že se pobavíte mojí debilitou :D ale to až budu mít chvilku čas)
Jsem tu jen na skok..a abych se dostala k tomu podstatnému. No prostě jsem si zapla sims2 a chtěla si jen tak zahrát, no ale pak mě praštil nápad a...
...BUDE DALŠÍ NOVÝ KOMIX!!! :D

Download - vlasy

14. června 2009 v 11:15 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Vlasy
Docela pěkný vlásky :)

18. díl II. série

13. června 2009 v 10:40 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Jako Den a Noc 2
Následuje další díl JDAN2, tak si ho užijte. Předpokládám, že tenhle komix tu bude v následující době častěji, tak snad neva :D

Cheaty do The Sims 3

12. června 2009 v 14:37 | Loreena.Rose(Webmaster) |  The sims 3
Takže, podívejte, nerada sem dávám něco, co je všude jinde. Mánii The Sims 3 doprovází vznik downloadů, na které jsem narazila už v den vydání :D a taky plno způsobů jak obcházet pravidla hry - a to jsou Cheaty :)