Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Říjen 2009

Zdravím :D

31. října 2009 v 21:11 | Lenuška
Aaahoj, tak abych to vzala hned od začátku, jsem budoucí nová Webmiss tadyk na rosesworldsims. Loree mi nabídla tohle místeško, protože nechce aby to tu upadalo. Nemá tady na to čas a poslední dobou ani moc náladu, takže potřebuje výpomoc. Co sme se zatím domlouvali, tak říkala, že tu možná brzo zkončí ůplně a nechce aby její blog zůstal opuštěný.
Tak abych se přectavila. Jmenuji se Lenka a moje přesdívka je Lenuška. Je mi 13 let a strašně mě baví the sims 2. S blogem nemám moc velké skušenosti, ale doufám, že se to brzo naučím. tak se mějte lidiškové, papa

Horizont Snů - 2. kapitola

30. října 2009 v 16:25 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Zdravím a přeji pěkné odpoledne všem co sem dneska zavítali :) Zatímco pro Vás připravuju další díl Silence of Mortality a Whisper Silently, můžete si pročíst další díl nové povídky, snad se vám bude líbit.
Pěkné čtení ;)
2. Kapitola
"Hej, co je s tebou?" zeptal se Kyle, pospíchající za Darrenem dlouhou školní chodbou. Když ho konečně dohnal, chytil ho za rameno a znovu mu položil stejnou otázku. Darren sebou škubl, protože Kyleův dotyk ho vyděsil. "Co by? Nic se neděje!" odsekl zlostně Darren a šel dál...

Horizont Snů - 1. kapitola

29. října 2009 v 10:30 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Jak mnozí bohužel zjistili blog sims2-lucka skončil a tím pádem i časopis, do kterého jsem měla psát povídku...
O povídku ale nepřijdete, jak jsem říkala už dříve, budu ji zveřejňovat i tady. No a právě teď vám přináším první díl ;) Do komentářů bych byla ráda za každý názor ;)
Tak pěkné čtení ;)

Horizont Snů - info

28. října 2009 v 19:27 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Slíbená povídka už zítra pouze na RWS!!!
► Horizont Snů
AUTOR: Loreena.Rose
STAV: Píše se
Počet dílů: ?
Začátek povídky: 29. 10. 2009
Ukončení: ?
POPIS: Arogantní, sobecký a někdy až agresivní Darren si žije vlastním životem a na ostatní kašle. Konflikty řeší rvačkou, ale i přesto všechno k němu spousta lidí vzhlíží. Jednoho dne je spolužákem vyprovokován a uzavřou sázku, která má ovšem nedozírné důsledky a málem přitom přijde o život jejich spolužačka Michelle. Jak moc dokáže jedno špatné rozhodnutí ovlivnit jeho život?

Návody - Rozcestník

28. října 2009 v 19:07 | Loreena.Rose(Webmaster)
Většina těchto návodů je mé vlastní tvorby případně mají uvedený zdroj, každopádně platí zde zákaz kopírování!!!
Cheaty

Akce roku? Ne, jedna velká šílenost - ale co byste taky chtěli od magora jako jáá??? :D

28. října 2009 v 12:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
AKCE ROKU
aneb
svatba na blogu - to tu ještě nebylo!

Vážení návštěvníci a návštěvnice…no prostě všichni, kteří jste sem dnes zavítali. Slavnostně Vám oznamujeme, že Tatra.nka a Loreena.Rose si řeknou své ANO. A kdy? No přece teď!
Kdo ještě nepochopil, jedná se o svatbu :D (Kdo by nás bral moc vážně, upozornujemě, že jsme v podstatě úplně normální - nebo ne?)

Tam tam tadá, tam tam tadááá…

DSH - 17. díl

27. října 2009 v 18:28 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Dokud Svítí Hvězdy
Dobře, máte tu DSH:D takže si ho užijte :D (no..jinej komix zatím nemám) :D Jo obrázky jsou přes galerii.cz, takže omluvte o něco horší kvalitu
Pěkné čtení ;)

Návod - Jak vložit na blog video z youtube

26. října 2009 v 12:21 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Návody na blog
Ahoj,
tak mě napadlo, že bych sem mohla dát nějaké jednoduché návody. Je spousta teprve začínajících blogů, kteří by rádi dali na blog video nebo vyrobili klikací ikonku, ale neví jak. Soudím tak podle vlastní zkušenosti - taky jsem začínala pěkně od nuly a není to zas tak dlouho. Vím jakou obrovskou radost jsem měla, když se mi poprvé podařila klikačka, když jsem vložila video, nebo jen vložila toplist pod menu. Jsou to v podstatě úplné drobnosti, ale i tyto drobnosti tvoří celek jako takový.
Takže začnu s vložením videa z youtube:

Actually 25. 10. 2009

25. října 2009 v 11:45 | Loreena.Rose(Webmaster)
(jo, tohle poslouchat můžu :D)
Z blogu.cz mě už začíná přepadat deprese...už 4. den na blog nepropašuju ani jedinný obrázek. Dokonce jsem jim už i psala, ale s odpovědí evidentně moc nespěchají.
Přidat komix? - nemožné! Ano, šlo by to přes img.enter4u. ale to je na dlouho a kvalita nikde. Upřímě - na to nemám nervy.
Ukončit 1. kolo SONK? - to bych toho asi chtěla moc ne?
Takže krom přidávání různých nesmyslů, které vzešly z mého mozku mi nic moc nezbývá. Ani ty downloady sem bez obrázku nedám :D
Tak si říkám, že jsem asi závislá na obrázkách či co.. :D
No nic, problém s obrázky asi nadáváním nevyřeším. Přistoupíme tedy k tomu, co se bude dít dál.
V následujícím týdnu se můžete těšit na komix Dokud Svítí Hvězdy (samozřejmě pokud půjdou ty blbý obrázky) Dále pak na ukončení 1. kola soutěže o nejlepší komix, jak jsem již naznačovala výše.
Opět v závislosti na funkčnosti obrázků se tu možná objeví i další design z F-G a taky jsem si všimla, že tu dlouho nebyla ke stažení postava z komixu :D
Dále možná splácám i nějaký ten návod ohledně grafiky/blogu - no to ještě nevím :)
Velice příjemnou skutečností je, že do školy se bude chodit jen 2 dny a pak mám prázdniny, takže to vidím, že bych mohla napsat pár komixů dopředu..žeee? (simsy už jedou - dokonce rychleji :D tak se můžu pustit do komixů.)
A ještě na jednu věc jsem si vzpoměla - pamatujete na info o té povídce? Tak se jí brzo dočkáte a možná se k ní přidá další - třeba jako náhrada za Escape from Nightmare - co vy na to?
(jo a ten obrázek co vidíte u tohohle článku už mám galerii dlouho, takže vložit šel, ale nějaký nový sem fakt nedám..)

Obnova sims 2

24. října 2009 v 12:07 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ahoj,
takže se mi konečně podařilo dát dohromady The Sims 2. No, ale.. (jo, to bych nebyla já, aby tu nebylo ještě nějaké ALE) Nastal problém se zálohovanými věcmi. Downloady fungují, simové taky. Problém je s pozemky do komixů - tedy kulisy. Konkrétně mám na mysli všechny součásti komixu Escape from Nightmare. Z nějakého - mě neznámého důvodu mi ten pozemek nejde spustit. To tedy znamená, že jediné co mi z tohoto komixu zůstalo je hlavní postava, kterou jsem jako jedinou měla vytvořenou v bodyshopu.
Řeknu to na rovinu. Nechce se mi všechny vytvářet znovu a už vůbec ne tvořit nové kulisy - dost mi to stačilo u DSH, se kterým byl také problém. Takže závěr? Komix Escape from Nightmare zruším - prozatím. Nechci aby to znělo jako že ho nadobro odepisuju. Uvažuju o tom, že v něm možná jednou budu pokračovat, ale v tuto chvíli ho předčasně ukončuju. Pokuste se mě za to nezabít.
Jinak dobrá zpráva - mám pro vás rozpracovaný nový díl DSH.
PS: a nejdou mi vkládat obrázky! já ten blog.cz jednu vážně přepadnu!

DSH - 16. díl

22. října 2009 v 14:30 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Dokud Svítí Hvězdy
Zdravím, sims ještě nemám úplně zprovozněné, ale brzo bude nebojte ;) Tenhle díl je ještě z doby než mi TS2 vypovědělo službu. Doufám jen, že zálohované věci mi budou fungovat a budu moct dál pokračovat ve všem rozpracovaném..no a teď už se pusťte do komixu :)
Pěkné čtení ;)

Teen male clothes 04

21. října 2009 v 10:26 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Oblečení


Volný design z F-G

19. října 2009 v 11:55 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Designy pro Vás
Pamatujete si ještě na blog Fan-Graphic. blog.cz na kterém jsem nějakou dobu působila? Někteří ano, někteří ne. Každopádně jsem se rozhodla, že některé designy vám dám k dispozici i zde. Na fan-graphic vás tolik nechodilo a někteří z vás by se k nim možná ani nedostali :) Další omezení bylo v pravidlech, že design směl vlastnit jeden člověk a až poté si ho mohli vzít další - to u mě nehrozí.
Tak tady je jeden z nich:
Nebudu ho osobně nastavovat - navíc musíte čekat dokud já nebudu mít čas abych vám design nastavila, což někdy může trvat vážně dlouho. Novinkou tedy je to, že vám sem dám odkaz, kde si můžete design neomezeně stahovat :)
Samozřejmě není dovoleno design nějak upravovat a vydávat za svůj.
Kdyby někdo nevěděl jak ho nastavit, zkuste se podívat SEMa nebo se klidně obraťte i na mě ;)
PS: Součástí designu nejsou ikonky do menu

Průšvih na n-tou :(

18. října 2009 v 17:37 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
No ahoj,
hlásím se vám po víkendu s nepěknou zprávou. Včera jsem chtěla nafotit další díly Nevermore, ale jaké to překvapení! Po 20 minutách mi vysočila stará známá tabulka:
A aby toho nebylo málo, tak na jiné parcely jsem se pro jistotu ani nedostala..Takže je to slušně řečeno v pr... A to přesněji znamená, že nejen Nevermore ale ani další komixy nebudou a to do chvíle, než dám kompl zase do pořádku..

Aktualitka

16. října 2009 v 16:26 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ahoj,
zase vůbec nestíhám, zase na nic nemám čas :D Nepřipomíná vám to něco? Mě teda ano - celý minulý rok :D
Teď o víkendu zas nebudu doma a přístup k internetu mít taky nebudu. Vám chci popřát pěkné prožití víkendu a užijte si to ;)
DODATEK: Silence of Mortality je ve finále :D Kdo má komix rád, má poslední možnost podpořit ho v soutěži (ZDE)

Zase někdo myslel..... :D

16. října 2009 v 12:16 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Jednou v noci se nudila
a tak si blog založila.
Něco nového jsem zkusit chtěla,
blogovat však neuměla.
Co není to může být
mohu se to naučit.
Místo školních zápisů,
já pustila se do komixů.
Začátky? Ty byly hrozné
I designy byly nemožné.
A co je na tom nejlepší?
Přátelé, co potěší..
A co dodat ještě víc?
Předpokládám, že už nic
Ráda na vás vzpomíná
Vaše trhlá Loreena :D

Silence of Mortality - 13. díl

15. října 2009 v 12:21 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality

Pěkné čtení ;)

Teen male clothes 03

14. října 2009 v 13:53 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Oblečení
Zjistila jsem, že mám poměrně slušnou zásobu oblečení na kluky. (no jo jednou za čas musím udělat pořádek i v počítači :D) Tak některé kousky vám sem dám ke stažení ;)
Třeba se vám budou hodit

Horizont Snů..

12. října 2009 v 10:52 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Zdravím,
mám pro vás novinku! Stala jsem se jedním z redaktorů SL Journal :D Časopis bude vycházet na blogu Thesims2-Lucka Mě tam naleznete v rubrice Povídky. :)
Aby bylo jasno, nepíšu to sem abych se pochlubila nebo tak něco! Jedná se o to, že ta povídka bude samostatně vycházet i na tomto blogu. Ponese název HORIZONT SNŮ. Kdysi jsem uvažovala o tom, že bych to mohla zpracovat jako komix, ale takhle mi to připadá lepší. Navíc, další komix už bych asi fakt nezvládala fotit. Takže mezi komixy se objeví odkaz i na tuto povídku.
Tady máte něco jako úvodní fotku, která bude provázet jednotlivé díly tady na blogu.
(Je to focené ve hře TS2 a upravované v photoshopu) :D Je to nic moc, ale účel to splňuje :D

DSH - 15. díl

11. října 2009 v 14:15 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Dokud Svítí Hvězdy
No předpokládám, že začátkem týdne tu stejně nic nebude (ani já ne) tak aspoň vám sem dám tohle :D Díl je trochu kratší, ale to snad přežijete:D
Pěkné čtení ;)