Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Prosinec 2009

4. kolo SONK + vyhodnocení 3. kola

29. prosince 2009 v 15:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  SONK 2009
Už je to měsíc, kdy tu bylo 3 kolo SONK. Myslím, že je načase se pohnout dále. V tomto kole vypadne pouze jeden soutěžící a tak to bude až do konce soutěže. (Zřejmě se to nějak protáhne až do roku 2010 :D)
(tento obrázek zároveň slouží jako upoutávka pro další kolo soutěže - takže si ji opět smíte dát na blog ;))

Plánuje se od toho, aby to nikdy nevyšlo :D

28. prosince 2009 v 10:06 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Tak to máte..prostě si něco naplánujete a pak si klidně přijde někdo, kdo vám všechno převrátí vzhůru nohama. :D no co už, taková je realita.
Divíte se proč to sem vůbec píšu? Jde o to, že do začátku školy se tu vůbec neukážu, protože budu hodně daleko z dosahu veškeré internetové sítě....jen abyste byli v obraze.
No bohužel ani články nebudou, protože se to všechno semlelo moc rychle a já nic nestihla nachystat :D (za to se zas omlouvám já vám)
Než odjedu, tak se pokusím ještě dokončit úpravy v seznamu SB a taky dát sem nové kolo SONK(myslím, že už je načase). Komixy tedy budou až po novém roce.
Krásný zbytek prázdnin a mnoho štěstí v Novém roce
Vám přeje...
©Loree

Anketa: Který je Váš oblíbený komix?

26. prosince 2009 v 14:22 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ankety
Tohle už tady jednou bylo. Od té doby se ale spektrum komixů na RWS trochu rozšířilo a já, jakožto extrémně zvědavý jedinec, bych ráda věděla, který z těch komixů vás nejvíce oslovil. Který je vám nejmilejší..který se vám zdá nejvíce povedený apod. :D Do ankety jsem také zařadila povídku Horizont Snů :)
Budu také moc ráda, když nejen zahlasujete v anketě, ale také do komentářů napíšete svůj názor a konkrétně vyjádříte co se vám líbí nebo nelíbí - ano, chci i negativní názory, nebojte se dát najevo právě to co si myslíte ;)
PS: Celý přehled komixů najdete ZDE

23. díl - Musím ti něco říct

24. prosince 2009 v 18:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Nevermore
Nějak ty komixy všechny nestíhám fotit. Snad vám nebude vadit, že "Vánoční komix" bude letos Nevermore :) Na to, že jsem nic nechystala, tak je tu stejně víc článků než jsem si myslela :D Ještě pro informaci - všechny jsou nastavené automaticky, tak pevně doufám, že se zveřejnily všechny a že se vám aspon trochu líbily :) Krásný Štědrý večer!!!

Design pro Vás č. 13

24. prosince 2009 v 15:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Volné Designy
Přece jen aby tu nebylo úplně mrtvo, tak sem dám tento design. Vytvořila jsem ho už před dlouhou dobou a jen čekala na vhodnou chvíli :D
Je to další takový maličký dárek ode mě pro Vás :) Třeba se bude někomu líbit
Náhled: ZDE
Podmínky získání designu :D

Postavy z komixů ke stažení - Justin

24. prosince 2009 v 12:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Simíci
Vánoční párty tu sice nenajdete, ale rozhodla jsem se alespoň nějakou maličkostí zpříjemnit dnešní den. :)
Dávám sem ke stažení Justina ze Ztracených Duší, třeba se někomu zalíbí :D
Jediné co byste měli dodržet je: Nekopírujte ho a nevydávejte za vlastního. Nerada bych vlastní postavu viděla např. v jiném komixu

Veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 9:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ahoj :)
Dneska je Štědrý den, mnozí z vás mají na blozích různé párty, akce a podobné. Já letos nic moc nechystala, měla jsem spoustu práce před Vánoci a popravdě ani mě to nijak nenapadlo :D Navíc, nevím jak vy ostatní, ale já si dnešní den nepředstavuji strávený u počítače.
Jestli je něco, na co se tento rok těším, tak je to klidný, ale opravdu klidný a pohodový den doma s rodiči a sestrou. Miluju zdobení stromečku a válení se u televize :D
Tímto bych všem chtěla popřát krásné svátky, hodně štěstí a především zdraví. Užijte si Vánoce jak to nejlépe půjde a ať je na co vzpomínat ;)
Vaše Loree

22. díl - Řekni mi pravdu..

23. prosince 2009 v 14:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Nevermore
Zase po století, možná ještě víc jsem se dostala k tomu, abych nafotila Nevermore. Další informace pro vás je, že do konce tohoto komixu zbývají pouhé 3 díly.
Tak pěkné čtení ;)

Ztracené Duše - část 5.

21. prosince 2009 v 10:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ztracené Duše
Mnozí z vás už dnes mají prázdniny :) Já bohužel ne, sice mě ve škole krom formalit jako odevzdání všech prací a vyřízení dalších blbostí nic nečeká, ale musím tam :D Přichystala jsem si pro vás nový díl Ztracených duší a v příštích dnech můžete očekávat nevermore a dokud svítí hvězdy ;)
Tak pěkné čtení ;)
Co dalšího Maxovi přichstal osud?
Jakým směrem bude pokračovat cesta Nelly a Justina?

Dílo dokonáno! :D

19. prosince 2009 v 20:23 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Já vím, že stejně nikdo nevíte o co jde, ale mám chuť sem prostě něco napsat :D Před chvílí jsem totiž konečně dodělala seminární práci z biologie, kterou musíme do vánoc odevzdat. Samozřejmě bych to nebyla já, kdo ji bude dělat na poslední chvíli :D Tak proč začínat už v září, když týden před vánoci píšeme taak málo písemek a máme taak moc času, že ano.. :D:D:D Myslím, že nemá cenu rozebírat tu složité a nesmyslné procesy udávající se v mém mozku (teda, pokud takovou věc vůbec vlastním). Prostě a jednoduše mám obrovskou radost, že jsem to dokončila bez větší újmy na zdraví :D
Možná jste zvědaví na téma mé práce.. Vývoj člověka :D Je to zároveň takový malý pomocný materiálek k mému budoucímu studiu. Chci totiž studovat antropologii...no a když to nevyjde, tak aspoň odbornou biologii :D
Tím pádem se konečně můžu zase pustit do focení a psaní komixů a konečně se můžu věnovat tomuhle blogu :) Tím se moje radost zdvojnásobuje :D

Jo a té šílené fotky si nevšímejte :D:D:D Jsem se vsadila s kámoškou o takovou blbinu a nějak jsem prohrála :D A ona mě donutila, abych tuhle fotku někde zveřejnila(což bych jinak nikdy neudělala, protže je naprosto hrozná!) :D:D ...vyděrač :D:D:D (Ale pořád lepší tady než na Facebooku!)

Ztracené Duše - část 4.

17. prosince 2009 v 14:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ztracené Duše
Slibovaný komix je tu!
Pěkné čtení ;)

Nějaké info + divný design

16. prosince 2009 v 13:39 | Loreena.Rose(Webmaster)
Ahoj,
zrovna mám chvilku, tak mě napadlo napsat pár řádek :) ..a taky o sobě dát vědět, že ještě žiju :D
V prvé řadě jde o to, že už tu byly několikrát stížnosti na to, že se design zobrazje špatně, že je celý posunutý doleva apod. Snažila jsem se tento problém řešit. Ale co.. Všechno je nastavené tak jak má být, rozměry mi sedí a není tedy jediný důvod, proč by se to mělo zobrazovat špatně. Napadlo mě ale, že problém může být rozlišení monitorů i jejich rozměry - každý máme jiný, takže toto by mohlo být ono. (I když teoreticky, by to nemělo mít nijak zásadní vliv.) Tak jsem pokračovala dál..vyzkoušela jsem všechny internetové prohlížeče, které mám. Na všech se design zobrazuje také dobře - KROMĚ Exploreru!!!
Takže závěr?

Silence of Mortality - 17. díl

13. prosince 2009 v 11:28 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality
Heh..no já vím, že je to tu jako po vymření, ale bohužel nemám moc na výběr. Do konce následujícího týdne to opět nebude o moc lepší, protože se musím věnovat škole a na blog mi nezbývá čas. Štve mě to ani nevíte jak. A proto jsem moc ráda, že sem stále chodíte :)
Mám pro vás dlouho očekávaný další díl SofM, tak snad se vám bude líbit
Pěkné čtení ;)

Ztracené Duše - část 3.

10. prosince 2009 v 12:50 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ztracené Duše
Možná byste raději uvítali i další komixy - nebojte pracuje se na nich, ale prozatím jediný nový díl mám tento. (Veškerou komixovou tvorbu přesunuji na notebook mé sestry, protože na mém pranotebooku, který pamatuje snad ještě Karla IV. je focení dost pomalé a ten čas tomu věnovat fakt nemůžu. Takže zatím budou jen komixy, které jsem už přestěhovala..)
Tak pěkné čtení ;)

Horizont Snů - 7. kapitola

8. prosince 2009 v 22:02 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Ahoj, chci vám jen říct, že teď to s mojí aktivitou vypadá bledě, proto prosím o strpení..do vánoc to nejspíš nebude o mnoho lepší. Prozatím pro vás mám nový díl povídky a možná se ještě tento týden dočkáte i nového komixu Ztracené duše - nechci ale nic slibovat, protože nevím jestli to budu moci splnit. Ještě bych ráda poděkovala za vaše komentáře ;)
A teď už pěkné čtení ;)
7. Kapitola
"Proboha co se ti stalo?!?" vyjekla Darrenova máma, když Darren s Rachel vešeli do předsíňky. Šokovaně si prohlížela roztržené džíny a ruce celé od krve. "Nic.." zabručel Darren a sklonil hlavu k zemi. Dělalo se mu vážně zle.. "Jdu do pokoje" odsekl a zamířil si to ke dveřím. Rachel se pohodlně usadila na židli a Darren se svezl na postel. Hlava se mu točila a měl pocit, že se každou chvílí pozvrací. Nastalo ticho, které přerušil další hluk v předsíni.

A víkend je zase v háji... :D

6. prosince 2009 v 23:17 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Zdravím :)
nebudu se tu omlouvat za to, že tu celý víkend nic nebylo. No ani být nemohlo, protože jsem tu nebyla ani já. Na nastavování článků dopředu nebyl čas atd... :D
V pátek jsem jela do německých Drážďan - byla to taková malinká exkurze, kterou pořádala naše škola. Součástí byly i vánoční trhy na kterých si kadý přišel na své a já si je maximálně užila, utratila jsem všechny peníze co jsem měla a trochu jsem i promrzla - což je tou slabší stránkou celé akce, protože jsem od minulého týdne nachlazená a nadopovaná prášky abych vůbec byla schopná aspon chodit do školy :D
Vyjmenovávat tady památky, které jsme navštívili by bylo trochu nudné, ale myslím, že za zmínku stojí zámek Morritzburg, kde se natáčela úspěšná česko-německá pohádka Tři oříšky pro Popelku. Byly tam k vidění filmové kostýmy, ukázky z filmů (jako v němčině ta pohádka zní fakt divně :D) a nejvíc se mi líbilo, jak odhalili některé filmové triky, které se v té době musely obejít bez počítačů :D Tam se mi vážně moc líbilo a nejen proto, že tu pohádku mám fakt ráda :D Jen mě trochu naštvalo, že nám nedovolili fotit..grr...

Ztracené Duše - část 2.

4. prosince 2009 v 12:17 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ztracené Duše
Zdravím, tento článek je opět přednastavený, dneska je pátek a já jsem na cestě do Drážďan. Doufám, že se vám tento díl bude líbit ;)
Pěkné čtení ;)

Nová ikonka blogu

2. prosince 2009 v 12:24 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ahoj,
tak mě napadlo, že bych mohla vytvořit novou ikonku blogu. Ta stávající je tu už hodně dlouho, ale prostě to chce změnu :D

Je taková trošku jednodušší, ale co, v tuhle chvíli jsem zatím docela spokojená :D
A jak se líbí vám?

Horizont Snů - 6. kapitola

1. prosince 2009 v 13:16 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Pěkné čtení ;)
6. Kapitola
V dlani ucítil ostrou bolest, povolil sevření a pohlédl na krvácející dlaň. Zahodil střep, usadil se na špinavý patník a složil hlavu do dlaní. "Nezvládnu to.." pomyslel si. Nevěděl jak dlouho tam seděl, ani ho to nijak netrápilo. Uličkou se rozhléhaly ozvěny kroků kolemjdoucích a kdosi si ho všimnul. "Není ti nic..?" zeptal se dívčí hlas se zájmem.