Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Leden 2010

Promo fotky - Dokud Svítí Hvězdy

31. ledna 2010 v 14:32 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Moje tvorba
Poslední dobou tu jsou články čím dál méně, komixy taktéž. No plánuju, že bych sem mohla dát i nějaké zajímavé downloady a nebo něco mé tvorby.
Upravila jsem zase nějaké fotky z komixů..tentokrát se jedná o DSH :)
Možná už někteří správně tušíte - ano v blízké době se tu objeví komix Dokud Svítí Hvězdy :) Zároveň bych chtěla upozornit na to, že to bude jeden z posledních dílů, tak doufám, že se vám budou líbit.
Kdo chce vidět další fotky, dejte si celý článek :)

5. kolo SONK + vyhodnocení 4. kola

29. ledna 2010 v 15:40 | Loreena.Rose(Webmaster) |  SONK 2009
Konečně jsem se dostala k tomu, abych zahájila nové kolo souěže o nejlepší komix. Tímto se dostáváme do prvního finálového kola. Zůstávají už jen 3 soutěžící.
(tento obrázek zároveň slouží jako upoutávka pro další kolo soutěže - takže si ji opět smíte dát na blog ;))

Horizont Snů - 10. kapitola

28. ledna 2010 v 9:30 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
No jo, já vím, že to tu pomalu upadá..ale tak snad se mi podaří pře prodloužený víkend něco stvořit..no nevím. Tak aspoň tu povídku vám sem dám...
Když se tak dívám na titulek, nemůžu ani uvěřit, že jsem už napsala 10 dílů této povídky :D Nějak to uteklo.. Jinak jsem moc ráda, že si ji někteří z vás oblíbili a já mám proč psát dál :)
Tak pěkné čtení ;)
10. Kapitola
Michelle seděla na pohovce v obývacím pokoji, v rukou svírala malý polštářek a bezmyšlenkovitě si prohlížela místnost, jako by tam byla poprvé. "Jak je ti zlatíčko?" zeptala se láskyplně paní Morganová své dcery. Michelle pozvedla hlavu a usmála se na svou mámu. "Já vím, že to je těžký, ale neboj se, zvládneme to. Mám tě ráda" řekla a objala ji. "Díky mami" špitla, ovšem ten zvláštní pocit nezmizel. Připadala tak osamělá. možná jí všichni tvrdili, kdo je, ale ona nedokázala najít jediný argument proč jim věřit. Bylo to, jako by jí někdo kousek ukradl, žít bez minulosti bylo tak snadné a zároveň tolik těžké. A bylo tu ještě něco...přesněji někdo.

Ztracené Duše - část 6.

25. ledna 2010 v 12:21 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ztracené Duše
Po nějaké té době zase komix Ztracené duše ;) Tento díl bude možná trochu nudnější, ale bez toho to nejde :D
pěkné čtení ;)

Opět nový design

23. ledna 2010 v 0:36 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Design
Ahoj,
jak jste si všimli, je tu zase nový design. (netřeba psát) :D Netuším jak se komu bude zobrazovat nebo ne (náhled máte níže). Každopádně v Opeře a Mozille to funguje správně :)
Jinak jestli nefunguje nějaký odkaz..tak to neřešte, spravím to ;) stejně tak i ikonky v menu..ty budou nové, jen co se mé líné osobě bude chtít :D
PS: Někdo se rozhodl, že ty klikací ikonky pod záhlavím neudělám a hotovo :D Prostě mi to nejde! Krám blbej.. takže ty budou taky později
Ehm..jak na to tak koukám, tak vyhlašuji rekonstrukci blogu :D
*
Ráda bych se ještě zmínila i o mé aktivitě v poslední době - nebudem si nic namlouvat, je to mizerný. Nemám čas a když mám čas tak nálada je v háji. Nemám na nic náladu, všechno mě štve, jsem protivná...no raději to nebudu komentovat. Nevím co se to děje..
Tu je ten náhled jak by měl design vypadat:
Moje spokojenost je nulová - no asi jako se vším v posledním týdnu. A jak se líbí vám?

Symboly Moci - 1. kapitola

20. ledna 2010 v 11:11 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Symboly Moci

Myslím, že nemá cenu odkládat zveřejnění 1. kapitoly, takže ji tu máte :)
Pěkné čtení ;)
SYMBOLY MOCI
- Víra, Naděje, Láska -

-
Když už to vypadá, že je vše ztraceno, když už není v co věřit a život visí na vlásku...
Tři nevinné duše, tři osudy, tři symboly.

1. Kapitola
Kdysi dávno, v dobách kdy vládli velcí králové, po jejichž boku stáli jen ti nejvěrnější rytíři, v dobách, kdy čest a odvaha držely se ruku v ruce a mezi lidmi se šířily zvěsti o různých nadpřirozených bytostech, skrývajících se hluboko v lesích, stal se tento příběh.

Promo fotky - Ztracené duše

18. ledna 2010 v 12:13 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Moje tvorba
No, dalo by se říct, že jsem se při upravování nových dílů komixu Ztracené duše trochu nudila :D Navíc, dlouho se tu neukázaly žádné promo fotky, tak mě napadlo je sem dát :)
Kdo se bojí, že prozradím něco víc z děje, tak na celý článek neklikejte :D:D:D
Je to jen takové minimum, co jsem vybrala z nových dílů, které tu můžete brzo čekat ;)

Symboly Moci: Víra, Naděje, Láska

16. ledna 2010 v 14:21 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Symboly Moci
Slibovala jsem, že tu jako menší náhrada komixů bude další povídka. Původně jsem ji chtěla udělat jako komix, ale zjistila jsem, že nafotit to by bylo příliš náročné na moji trpělivost :D Dospěla jsem k rozhodnutí, že udělám povídku a mohu jen doufat, že se aspoň někomu z vás bude trochu líbit :)
Tak, pekné čtení ;)
(Jestli je text v obrázku nečitelný, tak to neřešte, stejně je tam jen jako dekorace. Kdyby někoho zajímalo, co je tam napsáno - viz níže)

Horizont Snů - 9. kapitola

15. ledna 2010 v 13:05 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Jak jsem řekla, budou tu spíš povídky a brzy začnu asi i s tou druhou, kterou chystám :)
Pěkné čtení ;)
9. Kapitola
Darren rozrazil dveře do svého pokoje. Došel ke svému pracovnímu stolu a rukama se o něj opřel. Dýchal zrychleně, byl zmatený. Tolik chtěl, aby se Michelle uzdravila a teď, když se tak stalo, nevěděl, jestli z toho má radost. Bude jisté, že nyní vše vypluje na povrch - ta sázka, to jak se k ní vždycky choval. Všichni se konečně dozví co se tenkrát stalo a co bude s ním? "Musím zmizet!" říkal si v duchu. "Ne, to je zbytečné, na tebe si stejně nikdo nedovolí. Jsi přece obávaný, nebezpečný Darren!" volal ten druhý hlas v hlavě. "Copak jsi doopravdy přišel o rozum? Nikdy ses na nikoho neohlížel, copak ti někdy záleželo na tom, co si o tobě myslí ostatní?!?" přesvědčoval ho hlas jeho zlověstného já...

...nenapadl mě žádný kloudný název

14. ledna 2010 v 15:10 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Je to tak jednoduché, přihlásit se, párkrát stisknout tlačítko myši a oči vám padnou na jeden jediný odkaz. "Zrušit blog"
Správně to chápete, měla jsem obrovskou chuť to tady zabalit a odejít. Vlastně ještě teď si nejsem jistá, jestli to, co právě dělám je správné rozhodnutí. Dlouho se někde něco kupí, až se jednoho dne pohár naplní a pak stačí opravdu minimum, aby člověk vybouchnul. Právě včera mi tohle minimum stačilo k tomu, abych se rozhodla skončit s blogem, nadobro. Nechci tady nijak rozvádět oč doopravdy šlo, protože by z toho vznikly jen dohady, pomluvy a podobné odporné věci, které nesnáším. Navíc se to i vyřešilo, takže prozatím nemá cenu se k tomu vracet.
***
Netvrdím, že by mi to tu nechybělo, spíš naopak. Na druhou stranu jsem zjistila o kolik starostí méně jsem mívala, dokud jsem neměla blog. Ale to bylo taky tím, že jsem byla skoro o dva roky mladší a mnohem míň věcí chápala tak jako teď. No to je jedno (asi) jsem divná, vím že na blogu sotva budu až do důchodu, ale neumím si představit, že skončím. No, včera jsem to vnímala kapku jinak, ale..no nic už. Heh...mých myšlenkových pochodů si raději taky nevšímat - nemá to hlavu ani patu.
***
Už mi to vážně asi leze na mozek. Jsem protivná, výbušná, věčně s něčím nespokojená..a sere mě to! Takže si dalších podobných výstřelek raději nevšímejte. A tady zatím taky nekončím...

I don´t care..

13. ledna 2010 v 16:37 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
...nechtěla jsem docílit toho aby mi na mém blogu hodně záleželo, stalo se. Nechtěla jsem být jak mnozí říkáte "slavná", stalo se..nechtěla jsem aby mě poznali cizí lidé a vnikli tak kousek do mého soukromí..stalo se. A rozhodně jsem si nechtěla udělat nepřátele...a to se pravděpodobně taky stalo...
Tolik věcí, které jsem nikdy nechtěla a staly se - a to mluvím jen o pitomém blogu! Tolik věcí, které dávají záminku pro to aby mi někteří záviděli - ale není sakra co závidět!!!! Já nemám skvělý komixy, znám plno lidí, kteří píšou líp než já! Nedělám dokonalé designy, protože nic není dokonalé!!! A už vůbec ne pár obrázků z internetu spácaných do sebe! Vysoká návštěvnost, plno těch co mě obdivují nevím proč... A to všechno jen přináší problémy, urážky a hádky. A mě už se nebaví hádat kvůli nesmyslům...Asi s tím všim brzy seknu!

Útěk Toplistu :D

13. ledna 2010 v 10:43 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Opět vás všechny zdravím :)
Kdo se diví času vydání tohoto článku a mé přítomnosti zároveň, tak jsem doma. Nejspíš nemocná, aspon pro dnešní den. :D Zítra si musím jít napsat písemku ať seděje co se děje - no kdo to pak má dohánět že jo :D Ale to jen tak mimo :)
Píšu spíš kvůli jiné věci - zmizel mi toplist - nevím proč a nevím jak. (ne že bych nutně potřebovala vědět ty čísla, která mi v podstatě ukazuje i blog.cz - stejně se na to nedívám, ale ten malý křiklavě bílý obdélníček, který doslova září na mém tmavém designu a kazí tak celkov dojem, mi nějak chyběl :D:D:D) Prostě utekl a tečka. :D Díky článku u Lowisky týkajícího se stejného problému jsem ale zjistila jak toplist vrátit :) Tímto bych Lowisce ráda poděkovala ;) tím spíš, když má její blog dneska 1. narozeniny. Všechno nejlepší ;)

AKTUALIZACE:
Hehe...a mám toplist hned dvakrát :D bože to co tu řádí za nesmysl??? :D:D:D Dobře jdu ten druhej vymazat :D

24. díl - Druhá šance pro Jaspera

11. ledna 2010 v 19:27 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Nevermore
Tento díl je tu speciálně pro moji drahou a jedinečnou Serenulku alias Linočku :) Hehe..obojživelník pro tebeeee!!! :D:D:D však vííš ;) PS: a balíme do Austrálie! :D
***
Nevermore se blíží ke konci, toto je předposlední díl, tak si ho užijte ;)
Pěkné čtení

Aktuálně 10.1.2010

10. ledna 2010 v 10:36 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ahoj
hlásím se vám opět s malou aktuálkou. Mnozí si už všimli, že moje aktivita tady trochu klesá a ani dnes vám bohužel nepřináším žádné optimistické zprávy. Největší problém je škola (heh, jako u každého), která mi bere snad veškerý čas a už i ten co nemám :D A do května se to bude postupně zhoršovat (no ano, až do května! ...ani já z toho nemám radost, ale nepropadnout, odmaturovat a ještě se dostat na vysokou v jednom pololetí je na jednoho člověka trochu náročnější :D)
Taky mi protestuje notebook a neobtěžuje se spolupracovat s The sims 2, takže i komixy se musí omezit. Jestli se tu objeví 1 komix týdně, můžete být rádi. Mám chuť přestat s komixy a dělat jen povídky, ale jak se znám, tak bych to nedodržela, protože komixy s fotkama mě prostě baví. Nemusíte se tedy bát, že o ně přijdete, jen budou nějakou dobu "omezené". Brzy budu mít nový notebook, takže i rychlost sims se zlepší :) Prozatím tu budou častěji povídky. Jiný kompromis nevidím, pokud to tu nechci zabalit úplně, což vážně nechci :)
Tak se mějte krásně,
Vaše Loree :)

Horizont Snů - 8. kapitola

8. ledna 2010 v 13:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Taky tu dlouho nebyla povídka Horizont Snů, tak to jdu napravit!
Pěkné čtení ;)
8. Kapitola
"Co jsem si myslel? Že mě přijmou s otevřenou náručí? Blbost.." mumlal si Darren, když odcházel z nemocnice. Stejně si ho nikdo nevšímal.. "Hej! Ty kluku..dávej přece pozor!" křikl na něj chlápek v záchranářském oblečení právě ve chvíli, kdy Darren málem zakopl o vozík plný lékařských potřeb. "Pardon.." prohodil Darren, ale víc se tím nezabýval, jeho myšlenky se upínaly někam jinam.

The Patrol (Strážce)

7. ledna 2010 v 12:21 | Loreena.Rose(Webmaster) |  The Patrol
Jak jsem slíbila, tu je představení nového komixu!
The Patrol, neboli Strážce je nový komix s historickou tématikou a možná i okrajově prvky fantasy (jen okrajově, podotýkám) :D
Tady máte upoutávku na komix
V tuto chvíli je komix ve fázi vytváření. Mám napsaných prvních pár dílů, které budou potřeba nafotit - a to je trochu problém. Zase historický komix - zase nové downloady. Od vás návštěvníků bych potřebovala takovou pomoc..Jestli znáte nějaké stránky, kde naleznu historické oblečení, budu moc ráda. Dále bych také potřebovala sehnat především oblečení na dospělého simíka - měl by to být černý plášť s kápí (obávám se, že to je trochu nereálný, ale hodilo by se to)
Komix každopádně bude, ať už toto seženu nebo ne :)
No a konečně taková malá ukázka z komixu:

Silvestr na ledě - tedy skoro ve vodě :D

5. ledna 2010 v 13:24 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Já jsem sice říkala, že sem zážitky ze Silvestra psát nebudu :D ale tohle si odpustit nemůžu, fakt ne :D
Někdo ví, někdo ne. Byla jsem s partičkou podle mě nejskvělejších lidí z mého okolí na chalupě spolužáka..no bylo nás tam 10-12 tuším - ale to je jedno :D Opominu to, že za celé 4 dny jsem se vůbec nevyspala, protože když spíte v pokoji, ze kterého vedou dveře do dalších dvou pokojů, ve kterých se někteří borci střídají v chrápání, tak to fakt moc nejde. Půda byla obsazená a ve sklepě byla zima :D
Přežila jsem chrápání, to, že mi kámoška neustále kradla svetr, jelikož jí byla pořád zima a dokonce i to, že k snídani zbyly jenom párky nebo klobása, ale teda fakt umírám, když si vzpomenu na silvestrovské bruslení :D:D:D

Silence of Mortality - 18. díl

4. ledna 2010 v 13:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality
Dlouho očekávaný díl Slence of Mortality je tu! :)
Pěkné čtení ;)

Nový design

3. ledna 2010 v 11:07 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Design
Je tu nový design, kterého si zajisté nikdo nevšiml, protože když sem někdo přijde, tak první co uvidí je design :D:D:D
Nechápu proč to vlastně píšu..asi z principu nebo co :D
Jediné co bych mohla podotknout je, že nastala změna v horním menu boxu, který je teď klikací. Stejně tak je novinkou i rubrikla "Aktuální komixy", kterou jste si mohli prohlédnout už včera. K tomuto chci říct jen to, že tato rubrika je teprve ve "výstavbě" a bude se dále zdokonalovat. Přidám tam obrázky a třídění informací projde pár změnami. Takže prozatím omluvte její strohý obsah :) Nutno ještě podotknout, že se tato rubrika bude pravidelně aktualizovat
Zde vidíte náhled Designu, jak by měl vypadat - v případě, že by to někomu opět nesedělo, což nevyvracím :D
Co ještě podotknout?

Aktuální Komixy - Rozcestník

2. ledna 2010 v 18:03 | Loreena.Rose(Webmaster)
Aktuální Komixy - tak se jmenuje nová rubrika, ve které najdete, které komixy se právě píší, které díly byly zveřejněny v poslední době a možná také i ty, které teprve budou. Stejně tak i informace o nových komixech apod..
AKTUALIZACE: 11. 2. 2013 (přidání novinek, informací)