Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Březen 2010

Symboly Moci - 2. Kapitola

27. března 2010 v 20:49 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Symboly Moci
To je deformace toto.. :D:D:D (neděste se, pozastavení neruším). Já jen..mě už ale vážně hrabe, a fest! Přiznávám, na počítači jsem skoro denně, ale dělám tzv. "důležitější a smysluplnější věci" a i přesto nikdy neodolám a pokaždý třeba na pár minut nakliknu na moji stránku..nebo na nějakou jinou, kterou mám ráda :) Jednoduše - je to závislost - a k té se přidala další závislost a tou je anime :D ....Ehm, už zase kecám a odvádím řeč od tématu :D
Tenhle článek píšu z jiného důvodu. Pamatujete, že jsem vám slíbila občas nějakou povídku? Bylo to nejisté, ale já nějakým zázrakem napsala další díl Symbolů Moci..a tak mi přišlo líto nechat to ležet ladem kdesi v zahlceném počítači až do...nevímkdy :D
Takže tu máte nový díl povídky, pěkné čtení ;)
Jo a když už jsme u těch povídek, tak v rubrice aktuálních komixů jsou nějaké novinky, tak se můžete podívat, koho to zajímá samozřejmě :) (KLIK)
SYMBOLY MOCI
- Víra, Naděje, Láska -
-
2. Kapitola
Zachránce nebo uprchlík?

Pozastavení...

1. března 2010 v 18:00 | Loreena.Rose(Webmaster)
Doufala jsem, že tento článek nebudu ještě dlouho muset psát..Ale ať nad tím přemýšlím jak chci, tak mi pořád vychází jedno řešení..
Znovu a znovu tu můžu omílat to, jak se blíží maturita a zkoušky na vysokou, ale to nic neřeší. Jestliže chci dosáhnout svého cíle, tak pro to musím něco udělat, ale především i něco obětovat. V mém případě je to blog.
*
Blogování je fajn, ale bere příliš času. Ideální by bylo, kdybych byla ve věku 14-15 let, kdy jsem sešit do školy otevřela jednou za týden..no někdy ani to ne a přesto byla jednou z nejúspěšnějších ve třídě..no jo, zní to jako pohádka a v mém případě je to už dávná minulost. Mým nynějším přáním je složit maturitu a dostat se na vysokou školu. (kdyby to někoho zajímalo, tak přihlášky jsem podávala na Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obory Obecná biologie se zaměřením na mikrobiologii, Biochemie a Antropologie).
Ironií je, že veškeré zkoušky včetně maturity mě čekají v květnu, bude to krásně po sobě s malými přestávkami od začátku do konce měsíce - no, bezva vyhlídka, že.. Takže do té doby se musím naučit všechno co potřebuju.
*
Teď bych se dostala k jádru článku neboli k tomu co jsem Vám chtěla sdělit.
S okamžitou platnosti na RosesWorldSims vyhlašuji POZASTAVENÍ na dobu neurčitou (Nevím, kdy ten zkouškový a přijímací blázinec skončí a budu mít zase čas se věnovat svým zálibám). S komixy v tuto chvíli končím úplně - takže žádné nečekejte, nebudou. Možná se mi poštěstí v nějaké volné chviličce napsat povídku, která by se tu někdy mohla objevit, ale to raději neslibuju. A v neposlední řadě SB a všechny blogy, na které ráda chodím - narovinu říkám, že vás nejspíš navštěvovat nebudu. Nepožaduju, že mě musíte nechat v seznamu, klidně si mě smažte.
*
Uvědomuji si, že tímto opatřením (pozastavením) tento blog přijde o hodně skvělých návštěvníků. Mrzí mě to, protože jste skvělí a mám radost z když se vám líbí mé komixy i tvorba jako taková. Ale blog mě naživu neudrží a učit se za mě taky nebude, maturita i vysoká jsou pro mě prioritou a jsem ochotná (spíš musím být ochotná) pro to něco obětovat.
*
Závěrem bych ráda řekla, že jestli všechno zvládnu a budu mít po té dlouhé době ještě chuť psát, tvořit a hlavně se sem vrátit, tak se vrátím. Teď vím, že ano, chci se vrátit, ale do června je ještě hodně dlouhá doba z tohoto pohledu a své stanovisko mohu změnit. Je dost věcí, které si potřebuji v životě vyřešit, srovnat a konečně taky uvědomit si co od života chci!

Mějte se všichni krásně a děkuji za všechno
Vaše Loree