Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Květen 2010

Nový design

30. května 2010 v 19:25 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Design
Heh..design - to snad ani ne. Ta věc na pozadí se nedá nazvat designem, ale nechat tu ještě chvíli ten předchozí, to bych asi fakt neudejchala :D Jenže, za celý víkend jsem se k počítači nedostala a doteď mi ještě bylo tak blbě, že jsem ani neměla chuť zapínat počítač. Během předchozích přibližně 20 minut jsem stvořila toto (níže na obrázku) a doufám, že se mi podaří co nejdřív vytvořit něco normálního, s čím budu spokojená a bude to připomínat design.
Co si budeme povídat, jistě se najde zase někdo komu to nebude sedět, takže tady máte náhle, jak by měl "design" vypadat:
A zítřkem počínaje, začnu navazovat na práci s komixy..teda nejdrřív s povídkou do SONLT pro Neliss, které ji slibuji už tak dlouho, že být na jejím místě, tak mi asi rupnou nervy :) Díky za tu trpělivost!

Nová éra RWS začíná

26. května 2010 v 22:42 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Tak znovu, konečně ve funkčním stavu ZDRAVÍÍÍM! :)
Ráda bych zpočátku podotkla - nelekejte se toho nadpisu, nic blbějšího mě holt nenapadlo :D
Vůbec nevím odkud začít...asi byste měli vědět, že teď ze začátku tu bude pár čistě informačních, organizačních a jinak nudných článků. Důvodů je více..ale tím váš nehodlám zatěžovat :)
*
Nejdříve asi začnu poděkováním. Poděkováním těm, kteří sem neustále vytrvale chodí a pořád čekají na nový článek ode mě. Věřte, že mě to neskutečně těší a moc si toho vážím (slovy to snad ani nelze vyjádřit). Lidi, DĚKUJI, jste zlatí :)) a za komentáře v minulém článku také moc děkuji!
*
Každého jistě napadá otázka, co se teda bude dít...včera jsem psala, že s komixy začnu s novým notebookem..no, stala se taková věc a já mám notebook doma už dnes :) (a právě vám z něj píšu - chyby ignorujte, nemůžu si zvyknout na novou klávesnici) Takže dneškem počínaje, začnu si instalovat své programy včetně sims. Další věcí je to, že jsem také trochu více zaneprázdněná ukončením školní docházky a rozlučkovým večírkem, takže blázinec přetrvává :D
Předpokládám, že se těšíte na komixy a moji tvorbu - s jistotou vám mohu říci, že bude, ne okamžitě, ale ano :)
*
Teď pár organizačních věcí týkajících se přímo blogu:

ajéé..zase někdo myslí :D

26. května 2010 v 0:25 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
..mám takový dojem, že se bude brzy rušit pozastavení :))
Lidi mě hrabe..jsem vyčerpaná, unavená a hlavně neschopná nad něčím přemýšlet, ale tohle si odpustit nemůžu :)
Takže..strategie boje zní: zajít do obchodu - koupit notebook - koupit mp3 - dopsat konečně po půl roce komixy :D
Ale to po mě dneska už nechtějte, budu ráda, když se doplazím do postele :D

PS: a kdyby někdo pořád netušil o čem mluvím...Odmaturovala jsem a dokonce mě i přijali na vysokou! *yahoo* (to be continued - dojmy a pocity až příště :))