Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Červen 2010

Ztracené Duše - část 8.

22. června 2010 v 0:33 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ztracené Duše
No, tak myslím, že jsem se zase překonala ve slibování a nesplnění, že? :) Předpokládám, že za další "smysluplný" článek o tom co bude nebo nebude byste mě asi ukamenovali, takže dost keců - mám pro vás KONEČNĚ komix (jak jsem slibovala Ztracené Duše) a doufám, že se vám bude aspoň kapánek líbit :)
Pěkné čtení ;)
Kdyby si někdo chtěl připomenout minulý díl..KLIK

Pár změn...

13. června 2010 v 17:27 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Zdravím vás tu po týdnu :) Asi jste čekali že tady toho bude víc, ale (už je mi to trapné) já porád nestíhám :D ...sice mmám už prázdniny, ale buď jsem někde venku nebo zařizuju spoustu dalších věcí. Hlavní záležitostí je sehnání nějakého bydlení v Brně...to je fakt problém.
Nepřišla jsem si stěžovat, takže přejdu k tomu co bych vám ráda sdělila :)
► Pořád rozmýšlím nad významem SB...podle mě je to zbytečné, takže je fakt zruším. Taky rozmýšlím jestli tomu věnovat celý jeden článek, nebo bude stačit tento kraťounký odstaveček (řekněte si sami)
► S předchozím bodem souvisí další...sepíšu taky nová pravidla, já vím, že je přečte tak 1% návštěvníků, ale tak co už :D Nová pravidla si budete moci přečíst v samostatném článku během příštích dnů.
Také jste si mohli všimnout nového odkazu v menu "Návštěvní kniha" je to takový vzkazník, můžete si tam psát co chcete, jen slušně prosím.
***
No a víc mě toho nenapadá, jen snad malinká info o tom, že mám rozfocený nový díl komixu ztracené duše :)

Nový Design

7. června 2010 v 0:49 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Design
A já to říkala, že se mi ten předchozí nelíbí :D ....tak se nedivte že je tu zas jiný :) Nevím co víc tu okecávat, takže náhled máte zde:
Zkuste se k němu vyjádřit :)
(téma sims 2 mě na designech trochu omrzelo, obrázky z deviantartu mě fascinují mnohem více:D )

Rozjíždíme The sims 2 :)

6. června 2010 v 23:16 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Zdravím, zase bych vám toho chtěla tolik říct, ale nějak nevím odkud začít. Nedávno jsem zmiňovala opětovný problém s hrou - a to, že jakmile tam hodím zálohované downloady, tak se "aplikace s klidem hroutí" Pár z vás se k tomu v komentářích vyjádřilo, za což vám moc děkuji. Především ale obrovské DÍKY patří jisté Meggie (klik), která mi poradila jak by se ten problém dal řešit. Zpočátku jsem tomu moc nevěřila, ale ten nápad s postupným přidáváním downloadů se mi zdál dost logický, že jsem ho vyzkoušela :) Trvalo mi to asi 3 dny než jsem do hry přetahala 9 tisíc downloadů, přičemž jsem objevila asi 10 takových, které pokaždé zbortili hru. Super, funguje to! :D Celá šťastná jsem tam nahrála pozemek s komixovými kulisami, ale světe div se, obsahoval ty debilní vadné downloady - takže co? musela jsem to smazat. Veškeré kulisy musím postupně postavit znovu, ale s tím jsem se už srovnala. Celkový výsledek je uspokojivý. Proto for Meggie: Moc moc moc díky ;)
Abychom se pohnuli dále...
Možná jste si toho ještě nevšimli, ale změnila jsem si podpisovou avatarku (v komentářích) Je sice méně čitelná než ta předtím, ale mě to nijak zvlášť netrápí :D
Tento "podpis" se bude nově objevovat i na mé tvorbě, především fotkách. Dříve tam bývala adresa blogu, ale když tam bude můj podpis jako takový tak se mi to zdá lepší.
Začala jsem teda opětovně stavět kulisy. První se na řadu dostal komix Ztracené Duše...a asi bude i první zveřejněný po mém návratu.
Kdo chce vidět nové prostředí tohoto komixu, můžete si dát celý článek:

Ehm..

3. června 2010 v 19:51 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Tak já nevím :D Asi mě tu někdo nechce :D Včera jsem se celý den nemohla přihlásit na tento blog, dneska to taky není žádná sláva. Už týden čekám na kámošku, která by si na mě mohla udělat čas a půjčit mi The sims 2 noční život, ale ne. A co tak ještě dodat na konec? "Aplikace se zhroutila a nyní bude ukončena" - nepřipomíná vám to náááhodou něco? :D
Mám tolik downloadů, že si nový inteligentní notebook sám řekne, že má dost. Také rádoby zázračný program na vyhledání závadných downloadů nehodlá fungovat, nebo neumím najít ten správný :)
Stejně jako já si asi kladete otázku co tedy bude s komixy? Zkusím na ně navázat, ale čekejte pozměněné kulisy - minimálně. No a já teď padám stahovat co potřebuju...
Bye..

Horizont Snů - 13. kapitola

2. června 2010 v 23:19 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Horizont Snů
Myslím, že po tak dlouhém čekání si zasloužíte aspoň něco málo. Při procházení souborů jsem zjistila, že tu mám ještě jeden díl Horizontu Snů. Napadlo mě, že by jako takový menší rozjezd mohl stačit - ale to už záleží jen na vás :))
Pěkné čtení
13. Kapitola
"Klid..klid. Polož ten nůž ano?" zašeptal zděšeně Jacob. Darren jakoby se probral z transu, nechápavě pohlédl na nůž a pak na Jacoba. "Nech ho být!!" protrhl ticho dívčí hlas, jenž patřil Michelle. Darren právě uvažoval komu byla ta slova mířená. "Jsi v pořádku?" podezíravě se na něj podívala. Její další slova zanikla v náhlém hluku vycházejícím z vedlejší chodby. "Já věděl, že jsi debil, ale podcenil jsem tě" ozvalo se Darrenovi u ucha. Čísi ruka mu vytrhla nůž z ruky a onen člověk ho za košili táhl pryč od zvědavců, kteří se mezitím přihnali. Ještě zaslechl Michelle volat na něj jménem, ale neohlédl se. Veškerou pozornost věnoval Anthonymu. "Co tě to napadlo? Víš jakej bys z toho mohl mít průšvih? To ti vážně nestačí, žes mu zlomil nos?" vyjel na něj Anthony, když byli konečně z dosahu okolí v bezpečí u zadní budovy školy. "Dostal co si zasloužil..." zamumlal nespokojeně Darren.