Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Červenec 2010

Volný design: In the End..

29. července 2010 v 21:42 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Designy pro Vás
Jak jsem slíbila, že sem dám ten minulý design ke stažení tak je tu. Popravdě, je to jeden z těch horších, ale i tak to hodlám risknout :D
Náhled: ZDE
Parametry
►rozměry stránky: cca 800 pixelů
►rozměry menu: 180 pixelů
►použité programy: Adobe Photoshop cs3
►použité obrázky: DeviantArt
►délka tvorby: raději nespecifikuju :D
►typ designu: free (může ho vlastnit libovolný počet lidí)
A jestliže se někomu líbí a chtěl by jej...

Female clothes 03

26. července 2010 v 13:00 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Oblečení
Tohle oblečení jsem hledala poměrně dlouho a fakt se mi líbí. Je na dospělé, takže kdo chce na teenagery, tak si ho musí zkonvertovat, nebo říct někomu, kdo to umí...já to nejsem.
Zdroj máte pravděpodobně na obrázku. Jo a ještě něco..nebudu vám tady zakazovat kopírování, protože to stejně valná většina lidí zkopíruje, tak si poslužte, je to tu pro vás :)
V komentářích se vyjadřujte k čemu chcete, jen ne reklamy a podobné hovadiny. Komentujte, kritizujte, vyjádřete svůj názor - já vás za to nezabiju :) Od toho komentáře přece jsou.

Jen pár myšlenek o budoucnosti tohoto blogu

24. července 2010 v 17:50 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Ahoj,
tak jsem trochu přemýšlela a uvažovala. Co si budeme namlouvat, s blogem to jde zkopce a to pěkně rychle..no, se mnou taky, ale to je jen malý zanedbatelný detail. Nestojím o něčí lítost nebo snad pochopení, protože jsou věci které nikdo správně pochopit neumí (nebo jsem já ta, která je úplně vedle..? hm, možná, ale jsem to já a přizpůsobovat se nebudu, už fakt ne.) a stěžovat si taky nehodlám.
Můj život se ukázkově bortí a klesám pomalu kamsi dolů a popravdě - mě už unavuje s tím něco dělat, vzdávám to. Jedné věci se ale vzdát nechci..blogu. Něco přes rok a půl jsem tu makala a snažila se světu něco ukázat, vím sice, že účel se sice nepovedl, ale mě to bavilo a měla jsem pocit, že konečně taky mám nějaké využití, že nejsem jenom předmět, který se použije když je potřeba a mezitím se popírá jeho existence. Dobře, takže zpátky k tématu, nechci nechat tento blog propadnout se zpátky na dno, kde byl v den jeho založení před dvěma lety...Ha, vidíte? Letos jsem dokonce i ukázkově ignorovala 2. narozeniny blogu... (i když je fakt, že si na to 14. července stejně nikdo nevzpoměl, takže nač to hrotit.)
Každopádně, chci zkusit zase začít psát, ale než to zvládnu, tak se tu ode mě objeví asi nějaký download a nebo design a nebo nevím co mě napadne. Nechci vás tady teď strašit, že se dnešním dnem RWS rozjíždí naplno, protože to podle mě není dobrý nápad a hodlám se vracet postupně.
...a mezitím??
I try to make it through my life, In my way
I try to make it through these lies,
That's all I do...
I don't care!!!

Tak...Nový design

6. července 2010 v 23:53 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Design
Ti z Vás, kteří tu byli v posledních dvou dnech si asi právě ťukají na hlavu a přemýšlí, jestli jsem se právě nezbláznila...dost možná. O čem mluvím? No přece o novém rekordu tady na RWS :D Minulý design zde pobyl rekordně krátkou dobu - necelé 2 dny (to tu ještě nebylo) :D
Důvod? Neptejte se mě, já nevím, prostě jsem chtěla něco vytvořit a tak jsem prostě vytvořila design u kterého jsem měla silné nutkání vložit si ho na blog (ne že by byl nějak úžasný...ale moje myšlenkové pochody raději neřešit :))
Tu máte náhled:
(docela záleží na internetovém prohlížeči - správně vypadá v mozille)

PS: mimochodem ten minulý design asi dám mezi volné designy na stažení..třeba se někomu zalíbí (těžkoo :D)

Jak to jen....?

4. července 2010 v 21:24 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Po další neodůvodněné odmlce vás zdravím.
- A popravdě vážně netuším co do tohohle článku mám vůbec psát. Tak nějak celkově nevím co psát..
Už je to víc jak měsíc co mi odpadly povinnosti vůči střední škole. Naivně jsem si myslela, že budu mít spoustu času a budu se plně věnovat blogu. Eh.. měsíc utekl jako voda a já to sotva zaregistrovala. Teď zase chodím na brigádu, kde strávím v podstatě celej den a pak jsem tak vyčerpaná, že sotva trefím do vlastní postele.
No, a ten vysněný čas na blog je nějak...ehm, mimo provoz.
A další věc, buď mám nějakou tvůrčí krizi nebo mě inspirace a chuť opustila navždy. Zapnout hru sims 2 (i přes to, že mi jde naprosto perfektně) mi činí značné problémy. Přemýšlet nad dějem komixu/povídky..čehokoliv, mi taky nějak nejde...já fakt nevím....skončit tady vážně nechci, ale pokračovat nemůžu.
Takže..? Jak to vyřešit, hm? Neptám se vás na řešení, protože to musím najít já sama, ale připadá mi fér dát vám vědět jak situace vypadá.
Nový design by měl vystihovat situaci zde na blogu..no, byl vytvořený trochu narychlo, takže se k němu ani nebudu nijak zvlášť vyjadřovat. Jen doufám, že není až tak hrozný :D
Náhled: