Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Prosinec 2010

Ta Loreena neví co chce!

15. prosince 2010 v 0:46 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Co na to říct? Hlavně si hned nemyslete, že jsem to tu zase zabalila :D (teda zatím)
Znáte takový ten rozbor studentského života? Představte si trojúhelník, má tři vrcholy a v každém z nich je jedna činnost - spánek, škola, osobní život. Jako student ale máte možnost využívat pouze dva vrcholy, na ten třetí už prostě není čas. Tak co si vyberete?
K věci...Já vlastně ani nevím co chci napsat :D Tohle je zlý, ale už vážně. Už vím, chtěla jsem vám oznámit, že se už dlooouho chystám vytvořit nový design - ale není čas. Taky se už moc dloouho chystám rozjet plánované komixy a dojet ty rozjeté - ale není čas. A konečně se už od začátku léta chystám rozjet tento blog zpátky - ale není čas :D Z výše uvedeného tudíž vyplývá, že nemám čas :D
Dobře, dělám si z vás srandu, čas by chvílema i byl, ale já asi vážně nevím co chci. (Dodělat semestr! dodělat semestr! ..já vím já vím, ale když mě se táák nechce učit..) Takže tu místo studia integrací, interpolací a výpočtů energetické bilance chemických reakcí píšu takové slinty. Upřímně, nečtěte to :D

A na závěr ještě dodávám, že jakmile odvolám, co jsem odvolala a slíbím co jsem slíbila, tak se tu zase něco objeví :) (no a už by to chtělo nějakej rozumnej článek!)

PS: ..a kdyby něco, takže nic! A mimochodem, položka "škola" se řadí na ten třetí vrchol trojúhelníku ;)