Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Březen 2011

Silence of Mortality II. - Bolestivé vzpomínky 2.díl

16. března 2011 v 20:28 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality II.
Po opravdu dlouhé době mám pro vás nový díl nové série komixu Silence of Mortality. Někteří z vás se minule vyjádřili ohledně "rychlého ukončení první série" Věřte nebo ne, úplně prvotní úmysl byl komix utnout právě v nějaké nedořešené chvíli, pak jsem se od toho odtrhla a vymýšlela pokračování, ale když jsem pokračovat mohla, zjistila jsem, že nemám ani kulisy ani hlavní postavu Marka :D (i přes moji obrovskou snahu o obnovu této postavy, se mi nepodařilo ho vytvořit totožného, takže asi tak. To abych předešla případným nejasnostem ;))A teď už zbývá jenom popřát vám pěkné čtení :)


Ikonky do menu 01

14. března 2011 v 21:52 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Drobná grafika
Neuvěříte :D
Tak mě napadlo, že bych mohla zkusit přidávat i nějakou drobnější grafiku jako jsou ikonky, oddělovače a podobné pitominky. Pro začátek jsem zplácala ikonky do menu, nic závratného, ale i v jednoduchosti občas bývá krása, jsou v několika barvách a v photoshopovém formátu i s fontem, který k nim patří. Samozřejmě typ písma si můžete i změnit, pokud vám dané nebude vyhovovat.
V celém článku najdete více barev..