Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Květen 2011

Pouze dvě věci jsou nekonečné - Vesmír a lidská hloupost. U té první to ovšem není zas tak jisté.

30. května 2011 v 21:09 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Abych uvedla věci na pravou míru a předešla tím zbytečným otázkám a nedorozumění. Komentáře, k předchozímu článku s downloadem, číslo 1. - 9. jsou psané jednou osobou, která se pravděpodobně opravdu hodně nudila a proto urážela mě, můj blog a především všechny lidi, za které se vydávala (nebo vydával, na pohlaví nezáleží). Nemám nervy ani chuť na to, zjišťovat o koho konkrétního se jedná a jaký byl úmysl tohohle jednání, protože je mi to vcelku jedno. Dotyčnou osobu jsem zablokovala, aby dál tento blog svou přítomností neobtěžovala a tím pokládám věc za vyřízenou.
Pěkný večer všem :)
EDIT: A tak se pobavíme i ostatní no... :)


Pro případné dotazy, na soukromí spojené s IP adresou se nemám potřebu ohlížet. Je vidět "promyšlenost" velkého plánu dotyčné osoby. Ještě nějaký komentář????

Female clothes 04

30. května 2011 v 16:17 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Oblečení
Zdravím :)
Původně jsem myslela, že vymyslím nějakou tu soutěž, ale vůbec jsem se k tomu zatím nedostala. Ani na designy se nenašel čas, takže je tu pusto a prázdno, což hodlám změnit aspoň teda downloadem. V komentářích se někteří z vás vyjádřili, že by to i uvítali, tak prozatím se pokusím potěšit aspoň ty z vás :) Komix mám taktéž nafocený, takže jen co ho budu moct dopsat, tak se tu objeví :)
EDIT: odkaz opraven a plně funkční

Jared: Záporák nebo Klaďas?

24. května 2011 v 10:33 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Ankety

"Anabelle je příliš zvědavá a zajímá ji spousta nevysvětlitelných jevů. Poté co v knížce své matky našla starou fotografii, jako by se dostala do jiné dimenze. Má až neuvěřitelné nutkání dozvědět se víc, a proto se svěří své nejlepší kamarádce Victorii, která je opravdu inteligentní a má přehled o spoustě věcí. Dokonce přijde na stopu Marka Eerie, ale než to stihne Anabelle říct, vpadne do toho její nevlastní bratr Jared a snaží se dívky rozdělit a svést Anabelle jiným směrem, tak aby nevzniklo podezření. Za jeho činy ale někdo stojí..."
***
Podle vašich ohlasů v komentářích mě napadla taková otázka. Je postava Jareda v komixu Silence of Mortality kladná nebo záporná. Možná si s nadcházejícími díly budete tuto otázku pokládat taky, nebo se tak už děje. Jen tak čistě ze zvědavosti by mě zajímalo, jak to vidíte Vy čtenáři?
Pod článkem máte anketu, ale spíš než hlasy v ní bych raději viděla vaše slovní (resp. písemné) vyjádření :))

Silence of Mortality II: Bolestivé vzpomínky - 4. díl

19. května 2011 v 18:27 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality II.
Tak dneska to bude komix? Ale anoo :) vždyť jsem vám ho slíbila


Takže všem pravidelným čtenářům i případným zvědavcům přeji pěkné čtení ;)

Silence of Mortality v dalším kole :)

17. května 2011 v 11:04 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu

Díky vám se komix Silence of Mortality probojoval až do 4.kola soutěže o nejlepší komix. Jestli máte komix rádi, i nadále pro ně můžete hlasovat ZDE

Zpětně ještě jednou mockrát děkuju za hlasy v minulém kole :)

No doprdele kde je moje MENU?!?!?

16. května 2011 v 18:26 | Loreena.Rose(Webmaster)
Co je to za špatný vtip? Nic proti novinkám, ale sakra jak si mám toto vysvětlit?!!!! Už ze školy jsem přišla nasraná (když už to tak řeknu - a nebudu slušná, fakt ne!) a k tomu v 18:00 a kouknu sem a...????
No dobře, hluboký nádech...jestli někdo ví co se to děje a jak to spravit prosím o radu. Ještě na doplnění - celé menu mám v administraci ve volitelném menu boxu, ale na blogu se zobrazují jen texty, obrázkové ikonky a ikonka blogu ne, proboha prooooč? :(
EDIT 18:30: a obrázky v komixu jsou kde jako?!?

Oznámení neaktivity je zbytečné a nehodlám se toho zúčastnit

15. května 2011 v 11:44 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Me and my crazy life
Pro změnu jednou zase vysoce smysluplný článek, obsahově v podststě o ničem :D Tak chápejte, každý si občas musí pokecat třeba sám se sebou nebo s počítačem, eventuálně s televizí :D
***
Abych se dostala k tomu méně důležitému...Mám rozepsaný další díl SofM 2, ještě pár vět a díl bude dokončený a tím pádem schopný se zveřejnit. Navíc připravuju i další část návodu "jak na design v photoshopu" ale to je opravdu v zatím počáteční fázi, protože mi veškerou tvorbu docela nepříjemně komplikuje škola. Já se nechci vymlouvat stylem "musím se učit, píšu písemky" protože mi to přijde nanejvýš nevhodné. Ale skutečnost je taková....konec semestru, zkouškové období a bla bla bla :D


Silence of Mortality II: Bolestivé vzpomínky 3. díl

4. května 2011 v 16:26 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality II.

Tak konečně jste se dočkali dalšího dílu Silence of Mortality II.
Pěkné čtení ;)

Silence of Mortality v SONK

2. května 2011 v 9:58 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Zdravím :)
Sice nemám páru o tom jak se mohlo stát, že jsem už ve třetím kole, ale jsem tam :D Takže pěkně popořadě - přihlásila jsem svůj komix Silence of Mortality do soutěže na colourfullsims.
Jestliže máte tento komix rádi, můžete pro něj hlasovat ZDE


A těm z vás, kteří pro mě hlasovali v předchozích dvou kolech mockrát děkuju, vážím si toho a těší mě to :))