Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Červen 2011

Dům do TS3 ke stažení

27. června 2011 v 16:14 | Loreena.Rose |  Jiné
Když už jsme tak u toho The Sims 3 tak jsem si říkala, že to zkusím i s downloadem. Při zkoumání duchů, simíků a jiných tajů této hry jsem učinila objev století - ono se tu dá i stavět! :D A jde to celkem dobře, když má člověk nápad, chuť a čas se s něčím piplat několik hodin :D
Tak jsem teda postavila a asi z 90% vybavila dům a...nechci se chlubit nebo tak něco, protože ono není čím, ale osobně jsem s tím docela i spokojená a tak mě napadlo, že by se někomu mohl hodit nebo dokonce líbit :)


Vyfotila jsem na ukázku pár obrázků jak to uvnitř vypadá. Zvenku je laděn do světlých barev a uvnitř do tmavších v klasickém a jemně romantickém stylu.

Záhada v TS3

24. června 2011 v 19:21 | Loreena.Rose |  Pro pobavení
No...stala se mi taková věc v sims 3 :D Připadá mi to děsně vtipný a pořád to nějak nechápu, tak se o to s váma musím podělit :)
Hraju si tak se simíkem, chodím s ním do práce, přijímám příležitosti a najednou mě pozvali do věděcké laboratoře, abych přinesla urnu zemřelého, že chtějí zkusit oživit ducha..říkám si "to je ale blbost" a jdu na hřbitov ukrást první náhrobek, který jsem potkala. Simíkova cesta dál vede do laboratoře a po chvíli se mi ukáže ikonka nového simíka, který vypadá jako duch a navíc má tu drzost, že se mi automaticky nastěhoval do domu! Čumím na to jak tele na nový vrata a jdu dál. No tak fajn, budu mít doma ducha...zkusím na něj kliknout a k mému překvapení "ono to jde ovládat jako normální simík"! Dokonce si to i vymyslelo, že to chce práci...chrápe mi to v posteli a dělá bordel v kuchnyni. A pořád má jen hlad..potřeby tomu ubývají jako každému jinému a je to děsně otravný! :D Tak jsem si říkala, že zkusím co všechno to může dělat..a vlastně všechno. Teď nevím jestli se to už někomu podařilo nebo je to naprosto běžná věc..já tu hru nehraju dlouho :D Nakonec jsem zjistila, že zmiňovaný duch má ve svém inventáři svůj náhrobek a když na něj kliknu, tak se může vrátit do záhrobí..a tak jsem i tohle zkusila. Hra se mě ještě dvakrát zeptala jestli to opravdu chci a bylo to...duch byl zase na hřbitově :)
Jediný, co jsem nestihla, nebo spíš zapoměla vyzkoušet bylo, jestli by šlo s ním mít děti :D (už jsem asi fakt psychopat!) Ale jak by potom vypadaly?! Malí duchové? :D :D :D

Silence of Mortality II: Bolestivé vzpomínky - 5. díl

17. června 2011 v 14:18 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Silence of Mortality II.

Tak jo..strávila jsem nad tím asi 9 hodin a byla nucena smazat asi 8 downloadů, které hra prostě nepobrala a zhroutila se kdykoliv jsem je tam vložila - jen pořád nevím co to vlastně bylo :D Postupně jsem celý odpoledne a celej večer zapínala a vypínala The sims 2 a nahrávala veškerý downloady po kouskách...teda, tohle už nikdy! :D Jestli se mi to ještě jednou stane, tak budou komixy bez downloadů a hotovo! :D (vtip)
Tak pro informaci, tenhle díl jsem měla nafocený už dřív, takže včerejším incidentem nění nijak ovlivněný a proto tu taky může být už dneska, právě jsem ho dopsala a doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit.
Pěkné čtení ;)

No tak já se na to už..!

16. června 2011 v 16:07 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Víte co? Kromě toho, že rubrika "aktuální dění na blogu" bude nejspíš vyhlášena nejaktivnější rubrikou roku, tak jsem vytočená...a hodně. Konečně jsem si řekla, že vám nafotím po dlouhý době nějaký ten komix, ale co, ONO TO NEJDE!! No mluvím o tom pitomým, ale opravdu pitomým programu se značkou EA Games..
Teda vlastně jde.

Další kolo SONK

14. června 2011 v 19:16 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
Opět sem přináším malé oznámení o postoupení komixu Silence of Mortality v SONK. Díky vám se komix dostal až do 5. kola a jestli jej chcete i nadále podpořit, máte tu možnost ZDE

Znovu všem mockrát děkuji za podporu :)

Zase se budeme bavit?!

13. června 2011 v 19:05 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Aktuální dění na blogu
No klikněte tam všichni...a rychle, protože tento blog asi nebude existovat dlouho.
"Autorka" nejen že postupně kopíruje můj první komix, ale taky má tu drzost mi napsat komentář s reklamou, abych navštívila její blog, kde má údajně nový komix, který se všem bude líbit, tedy můj komix :D

Tohle už prostě není ani k vzteku, ale k smíchu!! :D Já nemůžu víc, než se smát..

Popravdě, nemám chuť to řešit jiným způsobem, než přes adminy blogu.cz a porušování autorských práv, ale sem to dát musím :D aspoň se zase jednou zasmějete lidské blbosti.

Ikonky do menu 02

7. června 2011 v 10:47 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Drobná grafika
Zdravím :)
Myslím, že nastal čas pro další nějaký článek. Pro tentokrát to bude zase trochu grafiky. Původně jsem sem chtěla dát jeden z mých minulých designů na stažení, ale nějak se mu nechce se nastavit a já evidentně kapánek vyšla ze cviku :D No prozatím to budou jen ikonky, které k tomu designu patří. Jistě si je většina z vás pamatuje, není to tak dlouho co jsem je měla v menu. Nechávám je v původní fialovo černé verzi, čímž asi zmenšuju okruh lidí, kteří by je teoreticky mohli použít, ale s tím se počítá. Třeba se někomu i tak zalíbí a stáhne si je, v opačném případě - nevadí :)

Citáty o smutku a bolesti

3. června 2011 v 22:47 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Citáty
Tak přemýšlím nad tím, co jsem provedla, co jsem udělala špatně, že se moje téměř roční úsilí postavit se zase na nohy a dát si život do pořádku může v jednom dni tak jednoduše zhroutit. Těchto pár vět není tak úplně pro běžné návštěvníky tohoto blogu, protože tady nikdo nepochopí o co jde, jestliže mě nezná osobně a neví co v posledních dnech prožívám. Narovinu..nebudu se vám svěřovat, nechci, ale musím se vypsat a řekla bych, že jediné místo, které je doposud v pořádku je blog na adrese www.rosesworldsims.blog.cz, tedy tento blog...můj blog, poslední co mi ještě dává najevo, že svět stále existuje, že tu jsem a neudělám žádnou blbost, protože nikdo a nic za to nestojí.
Došla jsem k poznání, že je opravdu naivní myslet si, že někde kolem je stále někdo, o koho se můžete opřít, protože ten člověk vás v nečekané chvíli zradí tak odporným způsobem, že potom nevíte, jestli máte tak obrovský vztek nebo jste opravdu tak moc v prdeli. Je taky úplně zbytečné deprimovat se kvůli někomu, protože ten někdo si toho nikdy nevšimne, je marnost čekat na zázrak, protože ten se nikdy nestane a jestli na něj věříte, tak jste buď velcí snílci nebo natolik naivní a doposud šťastní lidé. A to hlavní, co jsem si konečně uvědomila je, že bych už mohla přestat sebe přizpůsobovat ostatním, jen aby oni byli šťastní...uvědomila jsem si, že jsem to já, kdo si řídí vlastní život a jestli chci něčeho dosáhnout, tak si za tím prostě půjdu bez ohledu na okolí. Však ostatní to dělají stejně ne? (já vím..těžká ironie..). No co, kašlu na to, proč ztrácet čas tím, co je ostatním ukradený a trápí jen mě? To je jako s tou mini aférou před pár dny v komentářích - proč se starat o někoho, kdo má potřebu jen škodit, štvát a vytáčet? Proč? Lehká odpověď - pro nic!
Miluju citáty, protože v citátech je pravda a moudrost...
"Víš co je smutek? Sedět v prázdném pokoji a čekat na někoho, kdo už se nikdy nevrátí."

Female hair 01

3. června 2011 v 16:40 | Loreena.Rose(Webmaster) |  Vlasy
Jak paradoxní, že nový měsíc začínám downloadem..vlastně, že vůbec zase přidávám download, když těmto typům článků opravdu neholduju. Teď si někdo asi říkáte, že bych si mohla srovnat názory v hlavě :D ale tak co, občas i normálním lidem rupne v bedně, ne? :D
Ne, ne..prohlásila jsem, že dowloady budu přidávat jen vyjímečně a jen takové, které se opravdu ale opravdu líbí především mě. Už vážně bude něco více smysluplnějšího, ale pro tentokrát si nemůžu pomoct - protože tyhle vlasy jsou podle mě fakt luxusní! :)

V downloadu najdete dvě složky - jednu s původními vlasy od Newsey a druhou s recolorem, který je na obrázku. Tím chci říct, že si vlastně každý může vybrat co chce :)