Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Červenec 2011

Bude tu zas chvilku mrtvo :D

7. července 2011 v 10:50 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu

Toto je jen takové malé oznámení. Mnohým začaly prázdniny a sedí u počítače ještě víc času než předtím, ostatní se na to můžou leda tak vyprdnout a jsou venku nebo na dovolené. Já mám brigádu, zase, jako každý červenec :) Ne, že bych si chtěla stěžovat, že kvůli tomu nemám čas, protože to tak není :D Ale místo abych šla nafotit ten komix, na kterej se už aspoň dva týdny chystám, tak si hraju sims 3 po setmění, což je shodou okolností zatím jedinný datadisk, který mě zaujal (upíířii! :D) a který se mi po měsíci konečně podařil cracknout tak, aby to fungovalo!
No, ale to důležitý co jsem vlastně chtěla je, že tu do 18. července nebudu, takže ani tady nic nebude..leda, že bych ještě teď přišla na něco co by se dalo zveřejnit, uvidíme :))
Doufám, že se během té doby nestane nějaká katastrofa nebo něco tomu podobného a najdu svůj blog ve stejném stavu, jako ho právě opouštím :D