Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Srpen 2011

Silence of Mortality 2 - Promo fotky

31. srpna 2011 v 23:14 | Loreena.Rose |  Moje tvorba
Nebojte, já nezapoměla, že mám rozdělaný komix(y) :D Prázdniny jsme snad ve zdraví přežili, tak je načase začít něco dělat ne? (jo jo, mě se to mluví, když jsem ještě skoro měsíc doma, že? - néé, vůbec se nevychloubám :P ale když já si prostě musím rejpnout) Přiznám se vám, že od posledního incidentu se sims 2 jsem tu hru nespustila a komix se asi nenafotí sám, co? No, dneska jsem měla takovej pocit, že bych to mohla risknout a i přes zjištění, že mi nějako nefunguje asi polovina stažených vlasů a na komixovém pozemku mi pár věcí září modře, jsem nafotila hned několik dílů. Samozřejmě je ještě čeká napsání, úprava fotek a zveřejnění, takže nebudou hned teď ale postupně (snad) v blízké době :)
Abych vás trochu navnadila, vybrala jsem pár zajímavých fotek týkajících se děje a pohrála si s nima, takže pro vás mám pár promo fotek :)
Více v celém článku..

Důležité: Asi mám dvojnici!

22. srpna 2011 v 11:09 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Doufala jsem, že se už dále nebudu muset zabývat zbytečnostmi, jako je kopírování mých komixů nebo jiné tvorby. Pro tentokrát je to vydávání se za mě. Za poslední 4 dny jsem narazila na minimálně tři případy toho, jak se za mě někdo vydává. Ti, kteří mě blíž znají, tak poznají, že komentář nepíšu já, ale ti z vás, co mě zají jen jako autorku jakéhosi blogu to nepoznají, jestliže je minimálně nenapadne kliknout na ikonku (avatar) u komentáře.
Tenhle článek píšu výhradně proto, abych předešla vysvětlování těm, kterým údajně můj komentář uškodil. Jako názornou ukázku tady dávám pár odkazů:

Hvězdičkovat nebo se na to vys*at?

11. srpna 2011 v 23:10 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life
Kdo nechápavě kroutí hlavou nad nadpisem a pomalu přemítá, co mi zas hrabe, tak ho musím zklamat :D Mě opravdu hrabe. Ani nevím proč, ale prostě.. no nedořeknu to a nedořeknu! Takže znovu..

Přemýšleli jste někdy nad tím proč když lidi píšou článek a chtějí něco vulgárně vyjádřit, cvaknou namísto určitého písmenka hvězdičku a tváří se jako mistr spisovnosti? Já teda ne. Jednak proto, že sprostá slova se snažím používat co nejmíň..no jasný, občas si to situace žádá, ale jak mi jeden moudrý člověk řekl "čeština má tolik slov..a jen inteligent dokáže blbce poslat do prdele bez užití vulgarit" ehm, tím si tu nechci hrát na inteligenta, ale ten dotyčný měl pravdu, aspoň podle mě jo :)

Nový design RWS

3. srpna 2011 v 21:34 | Loreena.Rose |  Design
No...už se vám někdy stalo, že nevíte jak začít? ...Vítejte v klubu ;)
V posledním měsíci jsem toho měla tolik, že jsem pomalu ani nezaregistrovala, že je už srpen. Nějak nechápu jak se to stalo..a tak jsem si dneska řekla dost a na všechno a všechny se vyprdla. Prostě vypnuto. Že tu nic nebylo ani nemusím připomínat, hádám, že si toho všichni příchozí všimli..a jestli ne.. :D :D :D Dobře, dost hloupých keců a k věci. Za dnešní odpoledne jsem vytvořila nový design tohoto blogu. Zvolila jsem šedou barvu - řeknete si, je léto, design by měl být barevný a veselý, ale já nevím jak vy, tohle léto vůbec není barevný ani veselý a počasí taky stojí za prd. Bohužel spoustě lidí se to odráží na náladě a já nemám na pěkný barvy nervy. I tak je design celkově dost světlý, ale po té tříměsíční černotě to možná chce chvilku "světla" :)
Jak říkám, jsem ze všeho tak unavená, naštvaná, vystresovaná a nevímco ještě, takže jsem si dneska dala tu práci, stáhla nějaké nové brushe a obrázky a vyhrála si s photoshopem....Náhled máte tu:
Komu to sedět nebude, tak má smůlu, já to vidím správně. A komu se to nelbí, ať mi...no však víte :D Názory všeho druhu vítány v komentářích ;)

PS: Pro slečnu nenápadnou: Těch 50 komentářů s mojí povídkou v angličtině nebylo ani vtipných, ani k vzteku, ani k provokaci, ale pouze trapné a nezajímavé. Dík za snahu, ale příště si ušetři čas...vlastně příště nebude, jsi bloknutá a tvoje snahy psát mi nadále komentáře pod jinými pseudonymy mě absolutně nezajímají.