Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Listopad 2011

Ohlédnutí po 3 letech komixaření :)

6. listopadu 2011 v 17:50 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life
(UPOZORNĚNÍ: tento článek je pouze pro zajímavost, proto kdo očekává kdovíco, tak ani nezačínejte číst. A kdo to nebude číst, nepište mi prosím ani komentář. O "hezké" nebo "zajímavě jsi to napsala" fakt nestojím.)
Tento blog jsem založila v červenci 2008 - teď si říkám, neskutečně dlouhá doba. Tehdy jsem si připadala strašně "ztracená" a jako člověk, kterému se nic nedaří. Chyba. Za ty tři roky a kus jsem teprve zjistila, že jsem tehdy byla vlastně šťastná a bezstarostná puberťačka :D A tak si říkám ok, proč ne, všechno se musí zkusit. Potom co mi jedna kamarádka psala, že si znovu přečte první řadu mého komixu a já jí to už skoro začala rozmlouvat s tím, že je ta první řada neskutečně stupidní a ujetá, tak jsem si uvědomila, že stejný názor mám snad na všechny své komixy s vyjímkou toho, který zrovna píšu (no možná tak posledního zveřejněného dílu).
Proto mě napadlo, že bych mohla sepsat takové menší ohlédnutí a zhodnocení vlastních komixů, protože od doby, kdy jsem je psala a žila jimi se spousta věcí změnila stejně jako můj pohled na svět a to všechno se v nich promítá.
Tedy začněme: