Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Leden 2012

eF eF FAIL!

29. ledna 2012 v 20:07 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
No doprdele..
Já vám vlastně ani tak nechci nic sdělit, jako si postěžovat. To, že jsem tu pitomou zkoušku z anorganiky opět neudělala, bych nějak ještě zvládla, ale že jsem udělala dalších 7 hnusných zkoušek a teď mi to díky strejdovi Příhodovi (alias pan vyučující) je k ničemu, protože to vypadá, že jestli to neudělám znovu, tak pápá vysoká. Achjo, sere mě to.

Teď mi došlo..prosím Vás... Jen mě tu nezačněte litovat nebo ujišťovat, že příště už to dám!!! Tohle vážně nepotřebuju slyšet, vidět ani číst :D
Ale já to sem prostě chci napsat..no vlastně radši ne, protože by ten článek vypadal asi takhle: ................... ......... .... ........... ..... .......... ..... ................ ..... ... ......! Převedeno do zvukového formátu" Píííp, píp, pííííp, pííp, pííp, pííííp!"

Nevadí, tohle je vážně týden kreténů...

A Farewell to... - 1. část

24. ledna 2012 v 17:50 | Loreena.Rose |  A Farewell to...
Pochybuju, že si někdo ještě vzpomene na to, že jsem chystala novou povídku. No, já ji dokonce nachystala, nebude dlouhá jako Horizont Snů (který taky dokončím) ale zase není dost krátká na to, aby se vešla do jednoho článku. Původně to měla být mini-povídka do soutěže, ale nakonec jsem ji trochu rozšířila. Nebude to ve formě úplně klasického příběhu, ale spíš formou útržků vzpomínek, které na sebe navazují - doufám, že to nebude působit dojmem, že přeskakuju v ději nebo tak něco :)
Komu se tedy chce číst, tak prosím, právě teď můžete začít. Budu ráda za každý komentář, vaše názory mě zajímají :) Pěkné čtení všem!

Jo, jsem IGNORANT!

22. ledna 2012 v 16:44 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Víte co jsem právě zjistila? Že tenhle blog je za celou dobu svý existence spíš hrobka než dobře fungující blog! No přiznejte se, kdy jste naposled měli dojem, že to tu funguje? Hmmm? Ale no ták, nechme si ty vlezlý řečičky o tom, že to funguje pořád :D
***
Dobře, já to teda řeknu sama - Únor 2010 byl posledním aktivním měsícem. Vysvětlím slovo aktivní = to znamená, že za celý měsíc přidám víc než 3-4 smysluplný články. Jenže ve stylu "článek za měsíc" jedu od března 2010 až doteď (když pominu nějaké to dosažení čísla 9, víc ani ťuk, některé měsíce v archivu pro jistotu ani nenajdete).
Pokud vím, tak smyslem rosesworldsims bylo dávat návštěvníkům komixy, občas nějakou grafiku a nebo soutěž.
***

Assassin´s Creed: O co vlastně jde?

18. ledna 2012 v 18:02 | Loreena.Rose |  Assassin´s Creed
Tak tedy, konec rozmýšlení. Oficiálně RWS rozšiřuji o tématiku Assassin´s Creed, věřím, že si tato rubrika taky najde své čtenáře :)
Pro začátek by asi bylo vůči všem fér, abych tu hru nějak představila, popřípadě ty z vás, kteří neví o co gou, seznámila s tímto tématem. Asi tímto článkem budu kopírovat tisíc dalších fan-stránek, stejně jako blogy o sims kopírují základní informace o hře.

Assassin´s Creed - Rozcestník

17. ledna 2012 v 16:54 | Loreena.Rose
Opět zdravím a přináším takové menší vodítko k tomu, čeho se tady možná dočkáte. Nebo taky nedočkáte, protože mě zajede koloběžka :D Dneska nebudu nic prozrazovat, další článek je připraven na zítra, tak ať se máte na co těšit :)
***

Souboj témat

16. ledna 2012 v 17:45 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
No ne..člověk se o něčem zmíní a co nevidím - tolik lidí se toho chytlo :D Jo, mluvím o Assassin´s Creed. Co třeba rovnou změnit tématiku blogu? Nebo bych mohla dělat komixy s Altairem! Sice netuším jak mezi zabíjením a neustálým skrýváním se - netušíte jestli je to normální, že vás furt pronásleduje nějakej templář nebo je jenom Altair nenápadnej jak špinavý ponožky? - budu ještě fotit a vymýšlet příběh, ale to je jen detail :) Ale normálně vážně začínám uvažovat, že tu založím pro AC rubriku. Vtip nebo dobrej nápad? Co myslíte?
(a celý článek si přečtou ti, kteří chtějí vědět, co bude s blogem dál :))

My Cemetery - Nový design

16. ledna 2012 v 0:33 | Loreena.Rose |  Design
Když už jsem mluvila o tom hřbitově v minulém článku, tak mě napadlo, proč to nevzít doslova :D No, a je tu nový tématický design :) Teda..myslela jsem si, že jsem nad tím dřív nestrávila celý večer...no, evidentně jsem vyšla ze cviku. Však poslední obleček blogu tu byl 3.8. 2011.
Tak nejdřív to bude chtít náhled, protože když pominu to, že to zase někomu nebude sedět, tak ho sem stejně vždycky dám :D
Co bych ještě mohla dodat, abych to okecala a nikdo si nevšiml jak je ten design vlastně škaredý? :D

Tohle prej nesmí být prázdný..

13. ledna 2012 v 18:34 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
To jsem tu vážně tak dlouho nebyla??? Byla dneska první věc, která mě napadla, když jsem se podívala na datum posledního přidaného článku.. Mimochodem Vás všechny zdravím. A teď zrovna přemýšlím, jestli mám pokračovat v psaní tohoto článku nebo se na to vykašlat a odložit na lepší dobu. Jo, přiznávám, jsem poněkud zmatená a vyvedená z míry :D Aleee..."úsměv a mávat, lidi!"