Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Únor 2012

Simon´s cat

29. února 2012 v 18:02 | Loreena.Rose |  Pro pobavení
Já vím, že je už dávno po vánocích, ale když už máme tu dobu ledovou (apoň u nás je teda metr a půl sněhu kam se podíváš), tak ještě jednou Simon´s cat se zimní tématikou - speciálně pro Mrs. Cloe na vysmáté večery ;)
Já tuhle kočku jednoduše miluju a obdivuju autora, jak dokáže věrně a vtipně podat skutečné chování zrovna těchto domácích mazlíčků, tedy, kdo se chce upřímně zasmát... :D
A mimochodem, ještě jsem přišla na jednu věc!

Uklízení je zpravidla vytváření bordelu na jiném místě..

26. února 2012 v 16:44 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life
..a kdo to nezná, tak je pravděpodobně z jiné planety :D Posledních 15 let nám se sestrou uprostřed pokoje straší starý rotoped, který stejně nikdo nepoužívá - teda pokud se nepočítá jeho funkce věšáku na cokoliv. Takže se opravím, uprostřed pokoje straší cosi ověnčené vším možným od kabelek, háčků, až po různé kousky oblečení které se střídavě obměňují podle ročního období. Celých těch 15 let si nepřeju nic jinýho, než aby ta příšera zmizela a v pokoji bylo k hnutí. Můj sen se mi včera konečně vyplnil! Jupíí :D

Citáty o přátelství

23. února 2012 v 10:22 | Loreena.Rose |  Citáty
Jak to tak bývá, na začátku si neodpustím zase nějaký výkec, nemající moc smyslu. Zase jsem přemýšlela co bych sem ještě tak mohla dát, protože spoléhat jen na tvorbu komixů a povídek je v tuto chvíli asi jako uvést blog do nečinnosti. Ale zase nejsem ten typ, co sem musí přidat článek o ničem, za každou cenu, aby tu něco bylo. O tom, že mám ráda citáty někteří už ví. Pro mě mají hluboký skrytý význam a obrovskou hodnotu.

Dnes jsem zvolila citáty o přátelství. Myslím, že každý se setkal s mnoha druhy "přátelství" ...s podrazem, s úspěchem nebo zklamáním... Někdy potkáte přítele na celý život a jindy zase někoho, kdo vám bude přítelem, jen ve chvílích, kdy se mu to bude hodit.
***
Mimochodem..nevíte, proč mi pořád nejde zapnout caps lock? Aha..já mačkám tabulátor.
***

Můj Dům - Můj Hrad: 3. díl

20. února 2012 v 23:39 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad
Jak jsem slíbila, mám pro Vás komixík :D Mimochodem, na přání Mrs. Cloe se tu občas možná objeví nějaký ten článeček se Simon´s cat - to jen jako mikro-info :)
Tak tedy pěkné čtení, snad se vám bude díl líbit ;)

Výzkum antigravitačních vloček aj.

17. února 2012 v 14:19 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life
No jo, zas jednou vysoce smysluplný článek do sbírky. K tomu nadpisu..to se tak učím, učím a učím, celej den a večer koukám z okna a ono si klidně sněží. Jenže divně, ty sněhový vločky vypadaly úplně jakoby na ně snad nepůsobila gravitace, prostě se tak krásně vznášely...
Přemýšlela jsem o tom, buď za to můžou mimozemšťani, nebo u nás padají antigravitační vločky! :D

A Farewell to... - 2. část

14. února 2012 v 10:49 | Loreena.Rose |  A Farewell to...
A povídka je tu :) Měla být už v neděli, ale nestihla jsem ji nachystat a pak mi pro jistotu nešel internet, jelikož z neznámého důvodu vypadl místní vysílač. (Prej, chvilku to nepůjde, počkejte si :D - tak pro mě teda chvilka není celý den) Nevadí, hlavní je, že to jde aspoň teď. Stejně jinak ležím v hromadě papírů a mám pocit, že mi z těch chemických rovnic umírá mozek...ať už je pátek (i když to stejně nejspíš nedopadne..).
Mimochodem jsem opravdu překvapená a doslova nadšená z toho, že se vám líbí můj dům-můj hrad, aspoň podle komentářů :) Nečekala jsem to, protože to měl být jen takový menší pokus bez větší formy. Takže děkuju :)
No a teď už ta povíka konečně - pěkné čtení
2. ČÁST

Pěkné vlasy do TS3

12. února 2012 v 18:36 | Loreena.Rose |  The sims 3 vlasy
Nejsem velkým zastáncem přidávání downloadů na blog, ale když už narazím na něco, co opravdu stojí za to, tak to sem dám :) Asi po 100 letech jsem znovu oprášila svoje staré odkazy na stahování, kupodivu stále existují a navíc se tam dají najít pěkné sims 3 věci, které se mi docela hodí.


Můj Dům - Můj Hrad: 2.díl

9. února 2012 v 11:57 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad

Dobře, nebudeme to s těma článkama zas nějak přehánět, přece jen tu byl skoro 2 roky luxusní hřbitov a ta náhlá oživlost je poněkud netradiční. Ok, já se budu tvářit, že to jsou jen oživlí zombie a zůstanu u představy hřbitova :D
Zase kecám, vidíte?
Mám pro vás prostě jen další díl nového komixu (no spíš parodie na komix), příště se můžete těšit na povídku a pak opět na komix..ať to není pořád dokola to samý :)
Pěkné čtení tedy ;)

Článek no.

7. února 2012 v 19:01 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Zdarec :P
Tak a teď už mám i od vysoké školy potvrzené, že teda jako aspoň trochu umím anglicky. Jooo a mám z toho hafec radost, vzhledem k tomu, že jsem ráda, když ze sebe něco vymáčknu česky, natož v cizím jazyce.
Jo a v kampusu je nejmíň 1000°C pod nulou..nekecám, měla jsen na sobě 5 vrstev oblečení a mrzla jsem, že je sibiř u nás doma, to ještě chápu, ale že i v Brně..jo a přes noc napadl 1cm sněhu a vydržel až do odpoledne :D Brno trhá rekordy.
Vidíte ty výrazy?

Můj Dům - Můj Hrad: 1.díl

5. února 2012 v 17:10 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad
Ani jsem nečekala za tak krátkou dobu tolik komentářů a ještě k tomu pozitivních. Proto jsem se rozhodla, že sem první díl dám hned, doufám, že se vám bude líbit :)
Přemýšlela jsem taky, jak to vyřešit s velikostí textu i obrázků a nakonec jsem to trošku poupravila, snad to bude lepší.
1. díl - Nezvaný host

Můj Dům - Můj Hrad

3. února 2012 v 22:47 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad
Mám pro vás takový překvápko. Chtěla jsem si jen tak preventivně vyzkoušet, jak se fotí komix v TS3. Nemám téměř žádný downloady a s hrou neumím nijak moc pracovat. Ale když už jsem fotila, tak mě napadlo, že bych to mohla nějak zužitkovat. Nečekejte velký komix typu Silence of Mortality, bude to něco s úplně jednoduchým dějem a mini-díly (tj. tak 4-5 fotek). Tahle věcička se bude jmenovat "Můj Dům - Můj Hrad" a co se počtu dílů týče záleží na tom, jak se to bude líbit. Rozhodla jsem se zkusit klasický komixový styl s bublinkama, vím, že to tak pár lidí už dělá, tak doufám, že nebudu obviněna z kopírování :D A teď už úvod..
!!!POZOR!!! - Jelikož mám moc úzkou stránku a obrázky v původním rozlišení, tak text na nich není čitelný, jak jsem očekávala. Proto vás prosím, abyste si kdyžtak zvětšili měřítko stránky (ideálně ze 100% na takových 130-150% - pak jsou i obrázky pěkně velký)


Můj Dům - Můj Hrad

Úvod
Nacházíme se v malebném a poklidném městečku Sunset Valley. Poklidném? Dokud se zde neobjeví Alex…

Silence of Mortality II: Bolestivé vzpomínky - 7. díl

1. února 2012 v 13:31 | Loreena.Rose |  Silence of Mortality II.
Tak jo, první únorový článek bude Silence of Mortality 2, jak jsem slíbila :) Tenhle díl by měl něco málo/nebo dost poodhalit, co se týče dalšího vývoje děje vůbec. Někdo to možná pochopí hned, někdo možná bude mít trochu zmatek, tak se nezlobte. Mám toho ještě pořád moc na práci se školou a vůbec s vlastní existencí, takže další díl bude nevím kdy. Proto nebudu nic velkýho slibovat, ale budu se snažit aspoň držet blog v chodu :)
No ještě jednu věc si neodpustím. Ráda bych nový díl komixu věnovala mojí nejúžasnější Lině - už dlouho ti slibuju, že si ode mě budeš moct něco přečíst, tak tenhle díl je pro Tebe :)
Samozřejmě i pro Vás všechny ostatní, takže pěkné čtení ;)