Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Březen 2012

Můj Dům - Můj Hrad: 5. díl

28. března 2012 v 14:32 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad

Po menší přestávce je tu další díl. Trochu jsem si potřebovala promyslet děj, tak proto tu poslední dobou tenhle komix nebyl, ale teď zase pokračujeme :)
Pěkné čtení ;)

Vlasy do TS3

25. března 2012 v 17:04 | Loreena.Rose |  The sims 3 vlasy
Zdravím, než dochystám další Můj Dům - Můj Hrad, tak tu pro vás mám něco ke stažení :)
Pro tentokrát něco pro pány, ať se necítí diskriminovaně :D

Živé barvy = postrach blogů

21. března 2012 v 16:47 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life

Zdravím, napadlo mě, že jsem dlouho nenapsala nějaký vysoce inteligentní výplod :D Vlastně jsem ani nemohla, protože mě nic k zamyšlení nebo rozebrání nenapadlo. Ovšem stačí, aby přišlo jaro...(jen si prosím nedomýšlejte kdovíjaké zvrhlosti!) :D

Konkrétně jde o příchod jara spojený s vlnou (přímo tsunami) jarních, světlých designů. Já vím, že teď namítnete, že já světlé barvy nemám ráda a nevímco ještě, ale já mám ráda světlé barvy, v určitý míře jsou příjemný. O tom ale taky nechci psát.
***

Silence of Mortality: The Seventh - 9. díl

17. března 2012 v 10:07 | Loreena.Rose |  Silence of Mortality II.
Nebudu vás dlouho trápit čekáním na nový díl..co už, když je mám nafocený, přece mi nebudou ležet ve složce v pc, když některým z vás nový díl udělá radost :))
Pěkné čtení ;)

Simon´s cat and Mouse

15. března 2012 v 12:06 | Loreena.Rose |  Pro pobavení

Potřebuju si nutně zvednout náladu a to ze záporných čísel minimálně na 120%, jinak se opravdu zblázním. Nemohl by mi třeba někdo vysvětlit, proč se cizí lidi, nerozumící problematice serou do mého života a všemožně se mi ho snaží organizovat? No, s tím si poradím - poslat je tam kde slunce nesvítí, ale tohle vypadá jako hromadná nákaza. Proč se proboha spikli všichni proti mně? To nemá nikdo vlastní názor a jde se za tím, co řekne jeden? Achjo. Tohle je už čistá psychiatrie, vážně...
Odbočuju, ale musela jsem se vyjádřit, jinak zbývá už jen kariéra sériovýho vraha.

Nová úvodka k Silence of Mortality 2

13. března 2012 v 15:44 | Loreena.Rose |  Silence of Mortality II.
Zdravím :)
Nakonec jsem včera zapnula TS2 a začala fotit pokračování Silence of Mortality, ale teda..úplně jsem vyšla ze cviku, vzhledem k tomu, že poslední díl jsem fotila v létě a od tý doby ho nebyla schopná napsat :D ehm, asi pomlčím no. Každopádně mi to trvalo dost dlouho, aby to k něčemu vypadalo, ale nafotila jsem dokonce tři díly a z toho stihla jeden i napsat, takže mám ze sebe radost :)
Mimochodem, jak jsem zmiňovala u minulého dílu, tak se v ději posouváme do vyšších sfér a tak mě napadlo, že by se mi hodila nová úvodka.

Můj Dům - Můj Hrad: 4. díl

12. března 2012 v 14:10 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad
Zdravím :) Tak myslím, že je načase se zase posunout dál a přidat něco. Přemýšlela jsem, že bych mohla jít teď hned nafotit Silence of Mortality, ale nějak nevím jestli se mi chce :D Dobře, rozmyslím se a až dopíšu tenhle článek tak se uvidí...no proto tu ale zrovna nejsem. Další díl Můj Dům - Můj Hrad je tu ;)
Tak pěkné čtení :)

Silence of Mortality II: Bolestivé vzpomínky - 8. díl

7. března 2012 v 16:26 | Loreena.Rose |  Silence of Mortality II.
Neuvěříte :D Já včera ten díl opravdu dokončila do stádia ke zveřejnění! Vím, že jsem slíbila, že bude Můj Dům - Můj Hrad, ale na druhou stranu Silence of Mortality už nebyl dlouho. Navíc se v ději začínáme dostávat k jádru, tentokrát vás ještě nechám na pochybách a v nejistotě, ale příště začnu zápletky pěkně rozplétat. To hlavní už mám i na papíře..tedyy, na účtence z tesca :D
Nebudu zdržovat, pěkné čtení. ;)

Silence of Mortality - nejlepší komix roku 2011

6. března 2012 v 23:19 | Loreena.Rose
Fuuu...tak toto mě doslova šokovalo. Po tak dlouhé pauze v blogování jsem byla nadšená, když se SofM posunul do dalšího kola v soutěži o nejlepší komix. Pak jsem se ale nějak záhadně dostala i do finále a už jsem to brala jako takovou nějakou výhru samo o sobě a už jsem se o to nějak moc nestarala :) Dneska mi ale Darkness napsala, že udělala vyhodnocení soutěže, tak jsem se přesunula na colourfullsims a zjistila s překvapením, že jsem to vyhrála :D
No, už jsem se trochu oklepala z prvotního šoku a chtěla bych vám, kteří jste mi tam klikli hlas strašně moc poděkovat, protože jsem za prvé nečekala, že vás to pořád tolik baví a za druhé, že jste hlasovali pro mě při takové konkurenci :) Těší mě to a asi vám ten další díl půjdu napsat ještě teď :D (ne, neslibuj nesplnitelný..ale jo, vždyť fotky už máme)
A tady se musím pochlubit výhrou - ano, právě teď mi to máte pochválit :D

Nový Design

5. března 2012 v 20:38 | Loreena.Rose |  Design
Prostě si nemůžu pomoct :D Já jsem si nakonec ze zvědavosti stáhla Photoshop CS5 a jelikož jsem se dneska odpoledne hodně nudila, tak jsem chtěla něco málo vyzkoušet, zjistit v čem je cs5 lepší atd. atd. No, na nic velkýho jsem nepřišla, ale když už jsem se v tom plácala, tak jsem vytvořila nový design. Strávila jsem nad tím celý odpoledne, ale to nevadí, stejně nebylo do čeho píchnout. Zároveň jsem si ale trochu zavařila, protože chci na ty prázdný čtvrtečky dát odkazy na aktivní komixy nebo něco tomu podobnýho...takže na to si chvilku počkáte než to vymyslím :D
Prozatím...náhled, jak to má vypadat:
EDIT 22:00 - No, myslím, že čtverečky jsem dořešila. Odkazy z nich nebudou, došla jsem k názoru, že by to tu bylo přeodkazováno :D Je ale dost pravděpodobné, že se obsah čtverečků bude měnit podle současného dění. Můžete to brát jako takovou rychlou reklamu toho, co je tu na blogu zrovna aktuální :)
EDIT 23:59 - Mi to nedá spát dneska :D Ještě mám i návrh v zelené a nemůžu se rozhodnout co se mi líbí víc...poraďteee :D

Krásný cop do TS3

4. března 2012 v 16:30 | Loreena.Rose |  The sims 3 vlasy
První březnový článek měl být komix, ale nějak se nezadařilo. Na Silence of Mortality 2 se pracuje a Můj Dům Můj Hrad sice je, ale ještě je potřeba upravit obrázky. Minulý týden mi na byt přijela mladší sestra na prázdniny a tak jsem se pochopitelně na počítač, natož na blog ani nedostala. Ale nebojte, další článek už bude komix ;)
***
No, tak se přiznám, tyhle vlasy jsem hledala fakt dlouho. Opět je znám z TS2, ale taky když už jsem začala i s trojkou, tak ať to má trochu úroveň :) Prostě se mi strašně moc líbí a doufám, že se budou líbit i někomu z vás, proto je sem dávám ;)