Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Duben 2012

Obnova Vybersidesign

25. dubna 2012 v 17:35 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Zdravím :)
Nevím, jestli je tu ještě někdo, kdo by si pamatoval blog Vybersidesign na kterém jsem kdysi působila. V každém případě jsem se rozhodla ho obnovit, protože si myslím, že je škoda, aby ležel jen tak bez využití. Tímto mu samozřejmě chci udělat reklamu :D ..a zároveň Vás na něj upozornit. V tuhle chvíli na něm probíhá tak trochu rekonstrukce, nastavila jsem nový vzhled a uspořádám rubriky.
***
Taková důležitejší věc je, že bych tam potřebovala posilu, ale jak jsem zmínila i v článku tam, nechci nikoho cizího, koho neznám, protože by to taky nemuselo dopadnout dobře. Další podmínkou jsou i zkušenosti s grafikou. Nevyžaduju nijak velkou aktivitu, prostě jen někoho, koho baví sem tam něco vytvořit a zveřejnit. Vlastní blog je výhodou, ne nutností. Kdo by měl zájem, napište mi prosím :)
To by bylo pro tuto chvíli všechno...a ještě odkaz!

www.vybersidesign.blog.cz


Volný design 7: Swinging sims

19. dubna 2012 v 11:01 | Loreena.Rose |  Designy pro Vás
Nedávno v mým oblíbeným informativním článku jsem zmínila, že bych ráda přidala nějakej volnej design. Nejdřív mi nějak chyběla inspirace, ale když jsem ořezávala obrázek simky ke stažení, napadla mě taková věc :D ...a vytvořila jsem design. Dala bych si ho na blog, ale víte jak jsem na tom se světlýma barvama na svém blogu :D Proto Vám ho dávám k dispozici.
Pro tentokrát jsem zvolila tématiku The Sims 3 a taky proto, že sama mám sims blog :) Celkově je takový jednodušší a případně jsem ochotná dodělat nějaké detaily jako text do záhlaví a podobně.

My Sims - ke stažení

17. dubna 2012 v 15:17 | Loreena.Rose |  Simíci
Zdravím, tak mě napadlo, že by možná nebylo od věci sem přidat zase něco ke stažení :) A abych zase nekopírovala tvorbu profesionálů z jejich stránek, jako to dělá každej, tak jsem prostě vytvořila vlastní simku v TS3. Takže ji můžu vydávat za vlastní tvorbu a být zlá na ty, kteří ji ode mě zkopírují :D (jupííí)

Myslím, že není úplně nejhorší a někomu se třeba bude líbit. Ještě pořád se s TS3 tak trochu učím, ale už jsem objevila kouzlo některých downloadů a začínám na tom být závislá :D

Simon´s cat - TV dinner

15. dubna 2012 v 21:14 | Loreena.Rose |  Pro pobavení
Ahoj ahoj!
Zrovna tak nějak něco vymýšlím (poslední dobou...jistěže samý blbosti) takže to v následujícím týdnu vypadá spíš na nekomixové články. Na dnešní nedělní večer jsem si pro vás nachystala Simon´s cat. No a aby to nebylo jen o videu, tak přidám i vlastní zážitek z víkendu s britskou kočkou.
Tenhle víkend jsem byla u svého přítele a jako obvykle mě v noci přišla navštívit Rozárka (jeho kočka). Toto je přesně typ kočky, která diktuje život svému majiteli, takže si sama určuje, kdy se chce mazlit, kdy bude spát a kde (nejčastěji na klávesnici notebooku) apod. :D Už jsem si zvykla, že za mnou chodí kolem 5 hodiny ranní a nedá pokoj, dokud ji alespoň chvíli nebudu hladit a věnovat se jí. Tentokrát si trochu "přivstala" a přišla otravovat už ve 2...no samozřejmě, že jsem byla nadšená, když se mi zrovna podařilo usnout :D Výborně, po 20 minutách se mi uvelebila vedle hlavy a vypadalo to na klidný zbytek noci....Vlastně jen do půl 5, kdy se z nějaký akce vracel bratr (ne můj), nemůžu si stěžovat, že by byl tak hlučný, ale když vás začne pod nosem šimrat cosi chlupatýho, tak to bych musela být mrtvá, abych se nevzbudila...Opravdu čím dál víc soucítím s majitelem a autorem Simon´s cat! :D

Silence of Mortality II:The Seventh - 10. díl

9. dubna 2012 v 19:02 | Loreena.Rose |  Silence of Mortality II.
Táák, už mi to zas funguje, takže vás potěším - SofM 2 je tu! :) Tento díl je takový spíš "vysvětlovací" takže snad to nebude až tak velká nuda a doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit.
Pěkné čtení ;)
10. DÍL

Problem? Yes.

7. dubna 2012 v 14:22 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Ahoj,
dneska tu v tuhle dobu měl být komix, mám ho pro vás napsaný a nafocený, ale nejdou mi na blog nahrávat obrázky, což mě teda vytáčí naplno, ale asi to nevyřeším. Vím, že jste se na pokračování těšili...Bohužel se teda nový díl Silence of Mortality 2 přesunuje na později - jelikož odjíždím na víkend, kde nebudu mít net, tak jestli mi začne fungovat nahrávání obrázků, bude komix v pondělí večer nebo v úterý ráno. Omlouvám se za komplikace, ale nic s tím v tuhle chvíli nemůžu dělat.
Přeju vám pěkné Velikonoce a zbytek víkendu ;)
Loree

Wait for it! :)

3. dubna 2012 v 12:24 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Zdravím,
tak mě napadlo, že jsem dlouho nepřidala žádné info nebo oznámení :D Já takovýhle články prostě miluju (kecám, kecám, kecáám), takže je načase zas cosi spatlat.
Vezmu to tak nějak postupně, takže co vás tu ode mě čeká?

Jak na detailní statistiky v toplistu?

1. dubna 2012 v 16:51 | Loreena.Rose |  Návody na blog
Nedávno se opět stalo, že email posílaný z toplistu se statistikou za poslední týden ukázal nulovou návštěvnost blogu. Někdo si řekne - blbost, někoho zajímá kde je chyba a rád by věděl, kolik lidí u něj v daný den bylo. Až teď jsem si uvědomila, že sice každý má toplist, ale vůbec ho neumí používat. Možná si říkáte na co? Vždyť statistika mi chodí na email. ALE nezajímalo vás někdy odkud ti lidé přišli? Jestli to byli pravidelní návštěvníci nebo jen náhodní lidé, co si váš blog úplně náhodou vygooglovali? To je jen část z toho, co všechno toplist nabízí.
To hlavní co jsem vlastně chtěla. Během tohoto týdne jsem narazila na spoustu blogů, kteým ta sobotní nula dělal těžkou hlavu. Já vím, opravdu na čísle svět nestojí :D Ale tak jsem si řekla, že sem zveřejním takový mikro návod, jak se k detailním statistikám toplistu dostat, třeba se to bude někomu hodit.
Otevřete si svoji stránku, najdete umístění toplistu: