Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Květen 2012

Můj Dům - Můj Hrad: 6. díl

22. května 2012 v 21:22 | Loreena.Rose |  Můj Dům - Můj Hrad
Zdravím, poslední dobou to tu zase maličko umírá, ale narovinu se přiznám, že nemám tak nějak do ničeho chuť, nic mě nebaví a tím pádem se taky blogu nevěnuju. Dlouhou dobu tu nebyl tenhle komix, měla jsem ho přichystaný na "horší časy" takže hádám, že je dobrá chvíle na zveřejnění :)
Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit :)

Seriály jsou zlo :D

12. května 2012 v 0:21 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life
No, nebyla bych to já, kdybych jednou za čas nepřidala něco totálně od věci nebo mírně ala ústav pro duševně choré. Předem upozorňuji, že jestli to bude číst nějakej fanoušek The Vampire Diaries, který ještě nezvládl shlédnout závěr třetí série, tak přijde o moment překvapení..teda, jestli tam vůbec nějakej byl :D

Silence of Mortality II:The Seventh - 11. díl

9. května 2012 v 0:54 | Loreena.Rose |  Silence of Mortality II.
Zdravím,
poslední dobou jsem to tady tak mírně, malinko, nepatrně zanedbávala a věnovala se vybersidesignu. A myslím, že co určitě uvítáte bude komix, který tu nebyl hodně dlouho, protože jsem byla moc líná ho dopsat :D Popravdě jsem měla trochu spisovatelský blok a potřebovala jsem trochu pauzu, abych mohla psát dál..no a nebo taky depresi - přišlo oboje, takže je tu komiiix! ;)
Pěkné čtení ;)
A omluvte prosím prvních pár fotek s rámečkem - potřebovala jsem použít pár obrázků z předchozí řady a tam jsem fotky upravovala jinak než dnes..

Ikonky do menu 03

1. května 2012 v 22:58 | Loreena.Rose |  Drobná grafika
Ahoj :)
V posledních pár dnech tu ode mě bylo trochu pusto, měla jsem náročný víkend a taky jsem zaskakovala v cukrárně, takže se k internetu dostávám až dneska večer. Bohužel na komixy jsem neměla čas vůbec, ale vyhrabala jsem pár starších ikonek, které jsem někdy vytvářela, tak je sem dávám ke stažení. Vážně nejsou nic extra, takové hoodně jednoduché, ale mohly by třeba někomu přijít vhod.. :)