Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Březen 2013

Noční můra s krycím názvem: Zubař

14. března 2013 v 16:32 | Loreena.Rose |  Me and my crazy life
Zdravím, možná si někdo vzpomíná na článek o zubařích, který jsem publikovala koncem listopadu. Tenkrát mi bylo sděleno, že mě čeká operace s vysekáváním dolní osmičky. Ty ostatní jsou prej v pohodě.
No, ačkoliv jsem se urputně bránila a vymyslela spoustu způsobů, jak se tomu vyhnout, dostihlo mě svědomí a strach, že mě to dostihne v nejméně potřebnou dobu.
V únoru jsem se byla domluvit se zubním chirurgem v Brně a zároveň se objednat na ten šílenej zákrok. Takže 12.3. Fakt jsem se kvůli tomu stresovala, protože mám ze zubařů téměř panickou hrůzu. Pobavila mě zdravotní sestřička, která mi dávala nějaký pokyny kam a kdy mám přijít a zdůraznila, abych se předtím pořádně najedla. :D Fakt mi to přišlo vtipný, obzvlášť to ráno, kdy jsem myslela, že se asi pozvracím už ve chvíli, kdy mi zazvonil budík. Tak jsem si uvařila kafe (jo, jsem závislák, takže bez kafe ani ránu) ale nebyl to dobrej nápad, ani ten skvělej banánovo-čokoládovej jogurt, kterýho bych za normálních okolností snědla i kilo. Vážně tak špatně mi nebylo ani před maturitou ani před jakoukoliv zkouškou. No nic, nakonec jsem po dlouhém boji do sebe cosi vpravila a vyšla ven.

THE BLAME [3] - Tos nemusela

9. března 2013 v 15:08 | Loreena.Rose |  THE BLAME
Poslední týden jsem se neozývala, měla jsem toho moc a nebyl čas něco tvořit. Třetí díl tu čeká jen na vás! :) Doufám, že se bude líbit.