Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Květen 2014

Díra v čase

16. května 2014 v 1:08 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Chtěla jsem napsat aprílový článek, ale pak mi došlo, že jsem se o dobrý měsíc a kus sekla v datu a tím pádem už to nemá tak úplně žádaný efekt..No neva. Už nějakou dobu si říkám, že by bylo přinejmenším vhodné o sobě dát vědět :)
Vzhledem k tomu, že píšu, tak i žiju, ale trochu mě překvapilo, že jsem musela dobrých pár minut přemýšlet JAK se do háje píše článek?! No přišla jsem na to, jak doufám vidíte.
I za předpokladu, že na toto místo už stihli všichni zapomenout, to hodlám risknout. Já nevím - zajímá někoho, proč to tu víc jak rok téměř profesionálně ignoruju? Ne? Nevadí, stejně vám to napíšu :)
Ačkoliv jsem od malička přesvědčená, že jsem 100% nefalšovaný flákač, tak si aspoň tady musím už konečně přiznat, že se ze mě vlastně stal naprosto nechutný šprt, kterému chybí jen postel k tomu, abych se do té školy nastěhovala. Na moji obranu - vlastně je to zcela nedobrovolné, ale když chci dostudovat...
Teď vážně k věci.