Vítejte na mém soukromém hřbitově. Kromě spousty dávno zapomenutých článků zde možná narazíte na nějakého potulného zombíka, který vám bude chtít sežrat mozek.
Přeji příjemné umírání.
Vaše Loree (23.1.2013)

Květen 2015

Rok poté - no stále žiju :)

14. května 2015 v 18:13 | Loreena.Rose |  Aktuální dění na blogu
Zdravím všechny zbloudilé duše :) Občas sem i já zavítám, abych zkontrolovala, jestli to tu stále stojí tak, jak jsem to zanechala. Jo, beze změny. Poslední dobou se ale objevují komentáře a dotazy typu, proč už sem nepíšu a nepokračuju. Klasická, standardní odpověď, kterou jste ode mne četli nejmíň milionkrát - něco jako "nemám čas".
***
Když tak koukám na datum posledního článku, kde jsem slibovala, že se pustím do komixů a něco tu sem tam bude, už je to rok a stalo se co? Ani fň. Zatím asi ani dál nic moc (spíš nic, než moc) nečekejte. Nehodlám se tu omlouvat ani obhajovat, ale vzhledem k tomu, že mám aktuálně nutkavou potřebu veřejně sdělit světu proč vlastně ten čas nemám, tak vám to teda povím! :D

***
Budu státnicovat. Nepochybuju o tom, že všichni ví, co to zhruba znamená = moc učení, moc stresu, moc fuj, ale HLAVNĚ - pokud to za ty 3 týdny zvládnu, tak ze mě bude první titulovaný člověk ve vlastní rodině, a to už je mega boží! :) Samotným státnicím ale ještě předcházelo napsání bakalářské práce, praxe, mooooc zkoušek...no a pro mě úplně nejpříjemnější záležitost - rekonstrukce a stěhování do nového bytu :) ÁÁÁÁno, už jsem veliká holka a mám se svojí nejdražší víc-než-polovičkou vlastní bydlení, a jsem z toho moc nadšená! Takže jsem se ozvala - splněno. ...a třeba zase někdy příště.

Vy vlastně ani netušíte, jak mě pořád těší, že sem někdo zavítá! Takže děkuju, jste zlatí :)